Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 13-16/178

25. 1. 2010

Obrázok Videli ste...13/178: Sara povie Danielovi, že prišla o syna, ktorého čakala, kvôli depresii, ktorou trpela po Marianinej smrti, pretože cítila, že Daniel ňou opovrhuje. Adriana zavolá Danielovi, aby ho informovala, ako sa Carmen správa k Analíi. Analia bráni Adrianu pred Carmen. Margarita povie Yoye, že Analía má ten istý tón hlasu ako Mariana. Ricky Montana kúpi Camile práčku a požiada El China, aby ju zaniesol k nej domov. Daniel zavolá Analii, aby sa vrátila ešte v tú istú noc domov, lebo s ňou potrebuje hovoriť. Sara sa pokúsi o samovraždu predávkovaním tabletkami. Adriana požiada Isabelu, aby zasiahla do sporu medzi Analíou a Carmen. Yoya prezradí Carmen, že nenávisť, čo cíti k Analíi, súvisí s tým, že vyzerá ako Mariana.

Obrázok 14/178: Daniel musí ísť na výsluch ohľadne Sarinho pokusu o samovraždu. Lupe, Chinova žena, začala pracovať a Cristobal sa stará o dieťa. Ricky Montana požiada jednookého muža, aby našiel Analíu a muža, čo jej pomohol. Carmen pripustí, že hlas Any a Mariany je takmer rovnaký. Chino sa spýta Cristobala, či by nebol krstným otcom jeho dieťaťa. Analia nájde výstrižky z novín, ktoré píšu o Marianinej smrti. Cristobal sa rozhodne využiť El Chinovu vďačnosť, aby prenikol do Montanovej organizácie. Olga sa zastaví u Camily v El Gato Verde. Roberto a Armando sa pokúšajú nájsť niečo o Análii, ale nemajú šťastie a namiesto toho, sú počas vyšetrovania omylom zamenení za osoby ktoré sa pokúsili zabiť Montanu. Daniel príde do Armandovho domu, aby našiel Analíu.

Obrázok15/178: Chanicua sa pokúša presvedčiť Miguela, aby raz a navždy išiel do Ernestovho domu a nárokoval si svoje práva. Nieves ich objaví; Carmen sa vyhráža, že zavolá políciu a Chanicua zúri; Miguel sa ju pokúša upokojiť. Yoya odporučí Ernestovi, aby Carmen zatiaľ nič nehovoril, čo sa týka jeho syna s Olgou. Olga a Augustína odchádzajú z El Gato Verde veľmi vystrašené. Augustína verí, že táto istá vec sa mohla stať Analii a že ju nikdy viac neuvidí. Daniel sa porozpráva s Analiou a povie jej, že je do nej zaľúbený. Sara sa úplne rozzúri, keď sa dozvie, že Daniel sa vrátil do Los Angeles a že Ricky Montana je stále nažive. Daniel povie Analii, že ju poznal predtým, keď bola tanečnicou.

Obrázok 16/178: Analia povie Danielovi, že mala autonehodu, stratila pamäť, trpí amnéziou a preto nemôže povedať, či sa predtým poznali. Analia zistí, že Roberto a Armando zmizli, čo ju znepokojuje. Ricky Montana si uvedomí, že Roberto je osoba, ktorú zbili jeho muži. Miguel uistí Olgu, že dovolí otcovi, aby mu zaplatil za štúdium. Cristobal povie kapitánovi Larisovi, že on je El Chinov spoločník, čo je spôsob, ako bude môcť preniknúť do Montanovej organizácie. Analía sa prizná Armandovi, že je zaľúbená do Daniela. Daniel prezradí Adriane, že je zaľúbený do Analie. Roberto sa pokúsi povedať Analii všetko, celú pravdu, ale Armando mu to nedovolí. Armando povie Analii, že sa chystajú opustiť USA, pretože to je jediný spôsob, ako ju ochrániť pred ľuďmi, čo ju chceli v minulosti zabiť.

 

POZOR! Váš obľúbený seriál môžete sledovať už aj ONLINE pon-štv o 21:30 na webe! http://doma.markiza.sk/live-doma

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Adriana Montiel

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

milujem vás

(miguel rostros, 4. 3. 2010 8:32)

grásias ze existujete

super film

(lena, 12. 2. 2010 9:54)

je to najlepsia telenovela a najkrajsi chlapy

perfect

(my telenovelaa!!, 5. 2. 2010 14:28)

bude kristobal s kamilov????????????????

hladam

(Lenka, 25. 1. 2010 22:55)

kde by som nasla 115 cast po polsky?

analia

(Riley, 25. 1. 2010 22:43)

ja som pri 108 casti a este sa ani prava analia neobjavila a ani Ana nevie ze je mariana

vsetko na youtube

(klara, 25. 1. 2010 9:38)

vsetko co chcete vediet je na joutub sice nie v slovencine ale nevadi je ntam aj posledna cast a obidve ziju ale z vymenenimi tvarami,...

(ricky, 13. 1. 2010 22:53)

telo skutocnej analie zhorelo vtedy v tom aute ..tie pozostatky co tam nasli mysleli ze su marianine ale pritom boli analiine

nom tak toto je moj nazor

(Domi, 13. 1. 2010 14:04)

podla mna sa ta skutocna analia niekde objavi ale totalne zhorena a potom ju zabiju bo jej skutocne telo este nenasli

.....

(Dominika, 2. 1. 2010 15:31)

A ešte by som sa chcela opýtať kedy Daniel zistí že Analia je Mariana?

...

(Dominika, 2. 1. 2010 13:10)

Tak dík

...

(Laura, 2. 1. 2010 13:05)

Hej Mariana bude mať Analiinu tvár.

.....

(Dominika, 2. 1. 2010 13:01)

Ale Mariana bude mať výzor Anylii nie?

...

(Laura, 2. 1. 2010 12:51)

Daniel bude s Marianou.

....

(Dominika, 2. 1. 2010 12:48)

Ahoj!Počuj nevieš s kým skončí Daniel?