Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 88-91/178

7. 6. 2010

ObrázokVideli ste...

88/178:Pondelok Ricky si robí veľké starosti, lebo Isabelin únos sa nevydaril. Rozkáže zabiť Atilia. Armando sa dozvie o Isabelinom únose a ide sa porozprávať s Rickym. Carmen hovorí so Saroua obidve sú veľmi rady, že Isabela zmizla. Analia sa vráti do cely a dozvie sa, že zástupcu riaditeľa odvolali z funkcie a zatkli z rôznych trestných činov. Analia nájde v biblii Antoniin list a dozvie sa pravdu o Carmen aj o Marininej krádeži. Polícia nájde Isabelu vo veľmi zlom stave.

 

 

89/178:Utorok Strážkyňa Joyer povie Analii o Isabelinom stave. To spôsobí, že sa Analia rozhodne im pomôcť v akcii proti Montanovi. Armando navrhne Danielovi, aby získal povolenie na preloženie Isabely na inú klinikuObrázok  a on a Roberto jej zachránia život. Montana nariadi zabiť mužov, čo uniesli Isabelu. Analia povie detektívovi Braundovi, aby vyhľadal Cristobala a nech mu povie, že je ochotná im pomôcť a získať dôkazy na zadržanie Montanu. Miguel a Camila sa zosobášia pred notárom bez toho, aby o tom dali vedieť Olge a Agustine. Kapitán Lares príde navštíviť Rickyho do jeho kancelárie.

 

 

90/178:Streda Kapitán Lares povie Rickymu, že Nico prehovorila a povedala mu o ich vzťahu, navyše Analiu preložia do inej väznice s maximálnou bezpečnosťou. Olga navštívi Chanicu a tam sa dozvie, že je tehotná s Miguelom a bude s ním mať dve deti. Analiu vyvedú z väzenia, aby ju preložili na iné miesto, kde jej bude poskytnutý tréning, aby sa mohla postaviť Montanovi.  Zavolá Armandovi a spýta sa ho na Isabelino zdravie. Yoya si všimne, že Carmen číta  Analiin list pre Adrianu a požiada ju, aby jej ho odovzdala. Dionisia navštívi Pamelu  a žiada ju, aby jej povedala, kto zaplatil za vraždu Antoniinej sestry, v tom momente zavolá Carmen a Dionisia zdvihne telefón. Isabel znovunadobudne vedomie a spýta sa na Obrázok Adrianu. Lares dostane Analiu na miesto výcviku.

 

 

91/178:Štvrtok Camila a Miguel povedia Agustine, že sa práve vzali, Agustine sa táto správa vôbec nepáči. Olga taktiež neprijmne pozitívne správu o Camilinom a Miguelovom manželstve, pretože si uvedomí, že nesplnil sľub Chanicue. Ricky žiada Cristobala, aby vybavil, nech Analia môže utiecť z väzenia, kam ju zaviedli. Armando a Roberto sa snažia, aby Daniel pochopil, že Ana je nevinná, ale on tomu odmieta uveriť. Analia začína výcvik s detektívom Braundom. Yoya odovzdá Adriane list, čo jej poslala Ana, to ju veľmi rozveselí. Carmen príde k Pamele, aby sa uistila, či Rogelia splnila svoju úlohu a odstránila Analiu, ale nájde ju opitú. Daniel príde k Sare domov.

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Roberto Méndez

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

chyba

(sessy, 9. 6. 2010 14:25)

budeme ich vidiet iba do 10.6 a daj pliis nowe diely dik

Ana

(Linda, 8. 6. 2010 20:30)

Kedy budu nove diely???prosiiim

diely

(Hanka, 7. 6. 2010 18:30)

Kedy pridate nove diely?uz sa nemozem dockat

tento tyzden

(lenka, 30. 5. 2010 17:03)

no tento tyzden to nebude uz take dobre, konecne si oddychnem od tych reklam.

vyborne

(Hanka, 29. 5. 2010 20:03)

Tieto diely su vyborne:D Potesili ste ma...:))