Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 76-79/178

17. 5. 2010

Obrázok Videli ste...

76/178: Pondelok Ernesto sa snaží porozprávať s Danielom o tom, čo navrhol Isabele, ale Daniel ho veľmi nepočúva, na rozdiel od Sary, ktorá visí na každom Ernestovom slove. Analia a Rogelia sú potrestané za to, že začali bitku v jedálni a zástupca riaditeľa zavrie do cely Rogeliu. Daniel nedovolí, aby exhumovali Marianu. Daniel je veľmi deprimovaný z toho, čo sa stalo. Antonia vyjde z nemocnice a opäť ide do väzenia, dajú jej tú istú celu ako má Analia. Yoya požiada pátra Benita, aby sa porozprával s Carmen o Marianinej krádeži. Carmen stále vidí Marianu. Ernesto oznámi Isabel, že Daniel nedal povolenie na exhumáciu, a preto sa Isabel rozhodla požiadať o povolenie sudcu, aby nik nemohol zabrániť exhumácii. Isabel varuje Saru, že dokáže Analiinu nevinu. Ernesto príde k Miguelovi a Carmen odíde rozčúlená.

 

 

Obrázok 77/178: Utorok Antonia dá Analii isté rady, ako vydržať vo väzení. Chanicua ide k lekárovi, ktorý jej povie, že čaká dvojičky. Adriana povie Danielovi, že verí v Aninu nevinu, a požiada ho, aby ju zaviedol k nej zaviedol, ale skôr, ako jej to Daniel zamietne, ujde. Analiu navštívi vo väzení Agustina a Camila. Sara je zúfalá, pretože Montana jej neodpovedá na telefóny a bojí sa vyhrážok od Isabely. Yoya navštívi Antoniu vo väzení a požiada ju, aby jej povedala pravdu o Olge a Mariane. Daniel porozpráva Ernestovi, že Adriana ušla a Carmen ich obviňuje obidvoch z toho, čo sa stalo s Adrianou. Adriana príde do Isabelinho bytu. Ricky privíta Cristobalovu rodinu. Cristobal zavolá Valleja a oznámi mu, kde bude operácia.

 

 

78/178: Streda Daniel povolí exhumáciu Mariany, ale taktiež povie Isabele, že nech Obrázok už prestane a nepokúša sa ho presvedčiť o Aninej nevine, bude musieť udať firmu a rodinu. Miguel porozpráva Olge, že je rozhodnutý prijať ponuku, čo mu dal Ernesto, aby šiel bývať do domu Montielovcov. Kapitán Lares povie poručíkovi Mayaguezovi, čo musí urobiť s Anou Luciou. Adriana sa zverí Danielovi, povie mu, že nepôjde s ním. Ricky požiada zástupcu riaditeľa väznice, aby Analii sťažil život vo väzení, Carmen požiada Saru, aby sa zbavila Isabel, pretože ona im nedovolí mať kontrolu nad spoločnosťou. Miguel povie Vicky, že don Ernesto ho najal opäť do spoločnosti a chce ju ako sekretárku, aby pokračovali s vyšetrovaním proti Sare. Antonia sa spýta Analie na Yoyu a Carmen Andrade.

 

 

79/178: Štvrtok Analia sa snaží donútiť Antoniu, aby jej povedala všetko o Carmen. Mauricio príde do Isabelinho domu, aby ju požiadal , nech nepokračujú v exhumácii Mariany. Daniel navštívi Analiu vo väzení a povie jej, že Adriana ju nenávidí a už ju nechce nikdy vidieť. Miguel povie Chanicue, že neverí, že on je skutočným otcom bábätok. Poručík Vallejo sa rozpráva s kapitánom Laresom, aby dostali čo najskôr z väzenia Anu Luciu, pretože pochybuje, že prežije v tom prostredí. Inšpektor navštívi Analiu vo väzení a povie jej, že čoskoro bude na Obrázok slobode. Sara príde k Isabele domov a povie Adriane, že Ana zavraždila Marianu a ukáže jej fotografie. Adriana ostane v šoku. Analia je násilím dotiahnutá do kancelárie zástupca riaditeľa väznice.

 

 

 

 

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

Náhľad fotografií zo zložky Sara Andrade

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

dakujem za stranku!!!

(zuzka, 18. 5. 2010 15:25)

konecne ze aspon tu sa dozviem o celom tyzdni!!

dakujem za stranku!!!

(zuzka, 18. 5. 2010 15:25)

konecne ze aspon tu sa dozviem o celom tyzdni!!

pondelok

(Hanka, 17. 5. 2010 21:58)

Inak,ten diel na dnes je napisany uplne zle..Ved Daniel to najprv chcel povolit,ale Sara ho presvedcila aby to nerobil a Isabel povedala,ze poziada sudcu o povolenie a nie Sara

Wrrr

(Dodkes, 17. 5. 2010 12:18)

Sa už tesim na 20:50 proste začína to gradovat D: super

tesim sa

(Lenka, 16. 5. 2010 16:05)

tesim sa, aj tento tyzden to bude cely dobre, budem pozerat.