Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 56-59/178

12. 4. 2010

Obrázok Videli ste... 56/178: Pondelok Cristobala prekvapí jeden Murillov osobný strážca. Cristobal prekvapí aj jeho a strhne sa bitka. Cristobal je zranený, ale zabije osobného strážcu. Ricky je na tom duševne veľmi zle, po tom, kao si prečítal list, čo mu doniesol Armando. Ricky je veľmi nahnevaný na Číňana, že mu nepovedal, čo sa stalo Analii, a povie mu to, až keď ho príde pozrieť do väzenia. Ricky povie Čiňanovi, že ak Analia nestiahne žalobu voči nemu, tak to bude Číňan, ktorý sa postará, aby odstránil Camilu a jej mamu. Analia povie Danielovi, že je rozhodnutá porozprávať sa s Rickym, aby sa jej prestal vyhrážať. Analia navrhne tučniakovi stiahnuť obžalobu, ale pod podmienkou, že Ricky jej dá nejké záruku, že už ju viac nebude ohrozovať alebo sa vyhrážať jej rodine. Ricky žiada tučniaka, aby zaviedol Analiu do El Gato Verde, a aby jej ukázal dôkazy, čo má proti nej, že a môže docieliť, aby šla do väzenia ona za Marianinu smrť.

 

 

Obrázok 57/178: Utorok Keď príde doktor, aby sa pozrel na Cristobala, povie Agustíne a Camile, že Cristobal je policajný úradník a musí byť okamžite prevezený do nemocnice. Carmen sa veľmi nahnevá, keď započuje Adrianin rozhovor a povie jej, že Ana nie je to, čo che, aby si o nej myslela, ale že je obyčajnou pobehlicou. Carmen povie Sare, že Ana a Daniel zamýšľajú potajomky sa zobrať. Daniel príde a povie im, že to nie je pravda, pretože on chce, aby všetci vedeli, kto bude jeho manželkou. Roberto je rozhodnutý povedať pravdu o Ane a povie ju Robertovi. Adriana je veľmi smutná kvôli Carmen a Ane. Camila požiada doktora Valleja, aby ju a Austínu zahrnul do programu špeciálnej ochrany.

 

 

Obrázok 58/178: Streda Camila povie Číňanovi, že to bol Montana, kto nariadil zabiť Cristobala, ale že Cristobal je len zranený. Armando povie Isabele, že Ana nie je Analia, že on zrekonštruoval tvár na základe fotky, čo mala Analia v peňaženke. Na základe všetkého, čo jej povedal Armando, príde Isabel k záveru, že Analia je Marianou. Sara príde opitá k Danielovi a Analii a vyvolá škandál. Camila je prinútená porozprávať Agustíne pravdu, povie jej, že sa chce vzdať, ale nemôže, lebo riskuje, že ich zabijú obidve. Isabele sa nepáči pravda, ktorú jej prezradil Armando. Agustína sa veľmi znepokojuje kvôli tomu, čo by sa mohlo stať Camile.

 

 

Obrázok 59/178: Štvrtok Tučniak splní úlohu, ktorú mu dal Ricky, a to doručiť Analii fotky, ktoré ju usvedčujú z Marianinej vraždy. Isabel je veľmi prekvapená, keďže nevie o vzťahu, ktorý bol medzi Marianou a Analiou, a porozpráva svoju verziu Armandovi. Rene oznámi Sare, že nemohol spôsobiť, aby zasiahol do telefonátu Any a Daniela a navyše oni nariadili urobiť ďalšiu novú kontrolu vo firme. Tučniak povie Rickymu, že Analia nedostala fotky, ktoré jej poslal, a že navyše sa mu zdá byť veľmi istá tým, čo robí a vôbec sa mu to nepáči. Ricky povie Sare, že Analia odvolá proti nemu obvinenia a čoskoro bude voľný. Sara využije chvíľu a povie mu, že Analia a Daniel sa čoskoro vezmú. Ricky sa vo väzení stretne so Sarou.

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Daniel Montiel

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

dnes

(Hanka, 14. 4. 2010 11:50)

Dnesny diel bude dobry..Uz sa tesim:D

pre karin

(Hanka, 13. 4. 2010 20:19)

Ja vieem videla som to na youtube:D

chcete vediet co sa staneo 100 casti?

(karin, 13. 4. 2010 17:56)

chcete vediet co sa stane o sto casti??? (karin, 13. 04. 2010 17:51)
inac na cool tv chodi analia po madarsky a dnes isla 163 cast....a zistila som ze aj ta prava analia ta tanecnica ostala na zive...takze o sto casti to aj vy uvidite ze budu obe zit a budu rovnake....teda navonok....tam uz aj adrianita vie ze analia je jej mama...

nevadi

(Hanka, 10. 4. 2010 23:19)

Ja to pozeram stale,aj ked sa tam nic nedeje...Tento tyzden bude najzaujimavejsie,ze Isabel sa dozvie,ze Ana je Mariana...a potom sa tesim na tu svadbu,ako ju daju na vycvik proti Montanovi a tak..potom to bude dobre:D a kde to pozeras po polsky??

no teda

(Lenka, 10. 4. 2010 18:29)

nic moc tento tyzden, ani nemusim pozerat. po polsky je to lepsie. a hlavne, je toho viac.

Isabel

(Hanka, 30. 3. 2010 20:41)

Uz sa tesim na to,ako Armando povie Isabel,ze Ana je Mariana