Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 53-55/178

6. 4. 2010

 

Obrázok Videli ste... 53/178: Utorok Marlene vyčíta Camile, že jej tajila, že Analia je jej sestra. Na druhej strane Číňan vyčíta Cristobalovi, že zatajoval Rickymu informáciu o Analii. Miguel žiada Jasminu, aby mu pomohla získať Camilu. Sara povie Carmen, že Ana pre ňu chystá nejakú lesť, aby ju dostala z firmy a že Ernesto ako jediný väčšinový spoločník by ju mohol zachrániť. Yoya odhalí, že Carmen chcela otráviť Ernesta. Armando sa chce uistiť, aký bol vzťah medzi Marianou a Analiou. Ricky sa spýta tučniaka, čo zamýšľa urobiť, aby sa dostal z väzenia, a on mu odpovie, že má v úmysle podplatiť zopár ľudí, aby svedčili. Keď Ana uvidí Marianinu fotku, spomenie si na nehodu a povie o tom Isabele.

 

 

Obrázok 54/178: Streda Carmen žiada od Sary, aby prepustila Isabelu, ale ona jej odpovie, že to nemôže urobiť, lebo s ňou podpísala celoživotnú zmluvu. Chanicua sa predstaví v kancelárii, kde pracuje Miguel. Polícii sa podarí vyhlásiť kapitána Laresa za mŕtveho, aby Murillovi muži nemohli na neho spraviť atentát. Agustina je veľmi deprimovaná, že Ana Lucia odišla z jej domu. Tučniak povie Rickymu, že Analia má teraz rodinu, Ricky využije túto situáciu, aby získal Analiu, Číňan je kvôli tomu nahnevaný. Tučniak príde do Aninej kancelárie, aby ju požiadal, nech stiahne žalobu proti Rickymu za únos, alebo bude za to znášať následky aj so svojou rodinou.

 

 

Obrázok 55/178: Štvrtok Cristobal si robí veľké starosti ohľadom Camilinho a Agustiniho šťastia a žiada seržanta Fernandeza o ochranu. Camila sa veľmi poháda s Cristobalom, pretože sa necíti ochraňovaná . Agustina je na ulici so svojím bývalým manželom. Miguel naďalej nalieha na Camilu, aby sa za neho vydala. Ana a Daniel idú za Armandom, aby ho požiadali o radu, ako sa zachovať voči Rickyho vyhrážkam. Smrť kapitána Laresa je oznámená prostredníctvom rádia. Armando navštívi Rickyho vo väzení a povie mu pravdu o smrti jeho matky. Cristobal prenasleduje tučniaka až po Murillov dom, ale je prekvapený jeho ľuďmi. Armando mu nechá list, ktorý napísala Rickyho matka s nádejou, že zmení svoj postoj.

 

 

 

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Tapety

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

chcete vediet co sa stane o sto casti???

(karin, 13. 4. 2010 17:51)

inac na cool tv chodi analia a dnes isla 163 cast....a zistila som ze aj ta prava analia ta tanecnica ostala na zive...takze o sto casti to aj vy uvidite ze budu obe zit a budu rovnake....teda navonok....tam uz aj adrianita vie ze analia je jej mama...

jeej

(Lenka, 3. 4. 2010 21:29)

hura, v utorok bude dobra cast, hura uz sa tesim, budem pozerat urcite.

skoda

(Hanka, 3. 4. 2010 11:10)

Skoda,ze to nejde aj v pondelok...Uz sa tesim na tento tyzden...Pridajte aj dalsie diely..Prosiiim:D