Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 21-24/178

8. 2. 2010

Videli ste...                                          Obrázok              21/178: Pondelok Ricky hľadá Analíu po celom dome, ale jeho hľadanie neprináša ovocie; to ho rozzúri a svoj hnev otočí voči Robertovi. Carmen nájde Olgu v Ernestovej izbe, čo ju rozhnevá a ťahaním a strkaním ju núti opustiť izbu. Carmen povie Sare, že Daniel je čoraz viac zaľúbený do Any. Sara sa rozhodne zmeniť taktiku, aby zaútočila na Anu; teraz bude predstierať, že je jej kamarátka. Daniel požiada Analíu o ruku, navrhne jej, aby sa zaňho vydala a je otrasený jej reakciou. Armando vznesie obvinenie proti Ricardovi Montanovi. Kapitán Laris sa obáva, že by Montanovo udanie mohlo ohroziť Cristobala, ktorý sa infiltroval do Montanovej organizácie. Daniel ponúkne Ane, že zistí všetko o nej, až kým neodhalia jej skutočnú identitu.

Obrázok 22/178: Utorok Mauricio požiada Isabel, aby niečo urobila pre to, aby sa Daniel rozišiel s Analíu. Montana je zadržaný. Yoya konfrontuje Olgu, že išla navštíviť Ernesta a upozorní ju, že Carmen si je toho vedomá a podozrieva ju. Isabel sa pýta Any na jej minulosť striptízovej tanečnice. Sarita požiada kapitána Delgada, aby zmenil let, kde dvaja z nich cestujú s Toledom. Analía požiada Roberta, aby povedal Isabele celú pravdu o nej. Ernesto požiada otca Benita, aby mu pomohol spoznať Miguela predtým, ako zomrie. Ricky Montana povie Cristobalovi, že Armando má Analíu; Roberto povie Ane, že jej skutočné meno je Analía, a že najlepšie by bolo pre ňu, keby opustila krajinu skôr ako ohrozí Danielov a Adrianin život.

Obrázok 23/178: Streda Cristobal oznámi komisárovi, že osoba, čo vzniesla obvinenie proti Montanovi, je jeho vlastný otec a že navyše niekde ukrýva Analíu. Sara povie Danielovi, že spoločnosť je v kríze a že teraz je pre neho ako jedného z vlastníkov spoločnosti ten správny čas, aby s tým niečo urobil. Ernesto povie otcovi Benitovi, ako ľutuje, že nebojoval o Olginu lásku, a že sa chce stretnúť s Miguelom skôr ako zomrie. Armando zistí, že Analiina krv sa nezhoduje s Aninou. Marlene sa pokúša hovoriť s Analíu o jej striptérskej minulosti. Sara vyhodí Vicky. Ana utečie z Armandovho domu. Armando sa snaží presvedčiť Daniela, aby sa rozišiel s Anou. V závere časti Armando konečne zistí, že Ana nie je Analía, že ide o úplne inú ženu.

Obrázok 24/178: Štvrtok Otec Benito a Olga povedia Miguelovi, že Ernesto je v nemocnici a že ho chce vidieť. Ana povie Danielovi, že musí odísť a nechce ublížiť jemu ani Adriane. Montana cíti voči Armandovi nenávisť, pretože si myslí, že Armando ho vymazal z Analiinej pamäte, aby na neho úplne zabudla. Armando povie Robertovi, že Ana by mohla byť Mariana Montielová. Carmen zas oznámi Isabele, že jediný dôvod, prečo je Ana s Danielom, je Adrianino dedičstvo. Miguel povie Camile, že sa mu veľmi páči a pobozká ju, Cristobal  ich vidí. Daniel navrhne Ane, aby sa schovala v jeho dome na pláži. Ana povie Danielovi, že ho ľúbi a preto odchádza.

 

POZOR! Váš obľúbený seriál môžete sledovať už aj ONLINE pon-štv o 21:30 na webe! http://doma.markiza.sk/live-doma

 

viac na www.tvdoma.sk

 

Náhľad fotografií zo zložky Camila Moncada

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Pani učuteľka

(Izabela Gujarešová, 8. 2. 2010 13:16)

Ahoj som učiteľlka na Zš a preberáme seriály a chcela by som vedieť odkiaľ myslím z akej stránke beries tieto informacie.