Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 169-171/178

1. 11. 2010

Videli ste...

Obrázok 169/178:Utorok Aníbal pesvedčí Tučka, aby svedčil proti Montanovi, pretože to ho zaskočí a  povie mu, kde sú všetky peniaze. Miguel sa prizná Mariane, že je zaľúbený do Vicky a ak sa ona nevráti, vyberie sa ju hľadať do domu jej tety na Bahamy. Carmen ide do Adrianinej školy a povie jej, že Yoya zmanipulovala všetkých, aby z nej urobila blázna. Daniel a Miguel sa ponúknu, že pôjdu s Marianou, ona im povie, že môžu, ale v skutočnosti chcela ísť sama.

 

 

170/178:Streda Mariana príde na miesto, kde sa nachádza Analia, aby zabránila Montanovmu úteku z väzenia a povie jej, že Daniel a Miguel sa dozvedeli o tom, čo zamýšľali spraviť. Marlene povie Vicky, že je lesba a je zamilovaná do inej ženy. Isabel si robí veľké starosti kvôli tomu, čo Mariane zamýšľa urobiť. Montana povie donovi Mariovi, aký je plán úteku z väzenia. Tučko povie Carmen, že musí isť vypovedať proti Montanovi. Adriana sa spýta Ernesta, prečo vyhodil z domu Carmen a povie mu, že Carmen sa nachádza v meste.

 

 

Obrázok 171/178:Štvrtok Carmen zavolá Sare, aby ju požiadala o stretnutie, pretože obidve majú veľa vecí, o čom sa porozprávať. Analia a Mariana si spomenú, ako sa spoznali pred nehodou, že Sara požiadala Montanu, aby zabil Marianu a ako sa spoznala Analia s Danielom. Chino povie Tučkovi, že najlepšie bude, ak povie celú pravdu a nerobí sa nevinným, pretože jednako pravda vypláva na povrch. Carmen povie Sare, že Daniel je nažive a navrhne jej, aby sa dali dokopy a zničili tak rodinu Montielovcov. Vallejo zo strachu, že ho zabijú, akceptuje, že bude pracovať pre Montanu a  z tohto dôvodu ho Mayaguezová  zatkne. El Chino dosvedčí, že Tučko tiež vedel o Montanových obchodoch a zúčastnil sa na niektorých masakroch a preto je Tučko taktiež vyhlásený za vinného.

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Pravá tvár vášne

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

milujem tento serial nechcem aby skoncil

(katusenka, 6. 11. 2010 14:41)

je to ten naj serial