Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 161-164/178

18. 10. 2010

Obrázok Videli ste...

161/178:PONDELOK Ricky navrhne Analii, nech zabráni, aby el Chino vypovedal proti nemu a on na oplátku nezabije jeho rodinu. Panfilo príde navštíviť Aguirreho spolu s Mesačnými býkmi. Adriana uvidí Carmen pri škole. El Chino povie Cristobalovi, že Ricky chce Lupitu aj deti. Ricky sa rozpráva s Anibalom o tom, že by podplatili sudcu. Armando požiada Reneho, aby mu pri Sarinej operácii asistoval. El Chino príde na súd živý a zdravý. Začne sa súdny proces proti Rickymu Montanovi. Armando si všimne, že to Sara má dať anestáziu Renemu, lebo on je ten, koho budú operovať.

 

 

162/178:UTOROK Adriana povie Mariane, že videla Carmen, ako sa ukrýva za stromami pred školou, Mariana to povie Isabele a je zvedavá, čo jej povie detektív Braund, avšak ten povie, že Carmen je v Mexiku. Ricky zastraší el China, ale neobviní ho. Cristobal a Analia sa rozhnevajú a sudca ich dá vykázať so súdnej siene. Rickyho advokát sa rozpráva s el Chinom, sľúbi mu ochranu, ak neobviní Rickyho, to isté mu Obrázok navrhne aj kapitán Lares, porozpráva sa s el Chinom a spýta sa ho na meno Rickyho muža, ktorý je infiltrovaný medzi políciou. Roberto a Chanicua sa spriatelia.

 

 

163/178:STREDA Olga a Mariana povedia Adriane pravdu o Carmen a že skutočná stará matka je Olga. Detektív Braund si je istý, že Carmen je v Mexiku a z domu Montielovcov dá poslať preč bezpečnosť. Carmen je rozhodnutá, že si dá všetko naúčtovať Montielovcom, ale Tučko jej to nedovolí. Ricky a jeho komplici majú v úmysle utiecť z väzenia. Armando má Saru v polospánku, aby sa bunky na jej tvári zregenerovali. Daniel sa zobudí z kómy.

 

164/178:ŠTVRTOK Mariana a Adriana navštívia Daniela, ten požiada o prepáčenie Marianu za svoje správanie, a sľúbi, že od nej už nikdy neodíde. Lupe navštívi el China vo väzení proti svojej vôli. Detektív Braund povie Analii, že je mimo prípadu Rickyho Montanu z dôvodu vyššieho nariadenia. Analia sa vzdá. Mayaguez povie kapitánovi Laresovi, čo sa stalo v kancelárii a uvedomí si, že vzali všetky dokumenty o prípade Montanu.

 

 

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

Náhľad fotografií zo zložky René

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

pravá tvár vášne

(katka borková, 29. 10. 2010 9:22)

ahoj adriana si dobrá mám ťa rada