Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 157-160/178

11. 10. 2010

Obrázok Videli ste...

157/178:PONDELOK Vicky varuje Miguela a naznačí mu, že Sara je nažive a že to bola ona, kto náhle kúpil akcie spoločnosti. Sara zaplatí Tučkovi, aby jej pomohol presvedčiť Armanda, nech ju operuje. Mariana varuje Miguela, aby boli obozretní, myslí si, že by Carmen mohla prísť do domu  zabiť Ernesta. Aguirre požiada o prepáčenie Analiu, ale nemôže mu odpustiť. Ricky prisahá, že sa pomstí Analii za to, že sa z neho vysmievala.

 

 

Obrázok 158/178:UTOROK Ricky má všetko naplánované, aby el Chino nešiel na výsluch. Vallejo si robí veľké starosti kvôli špiónovi, ktorý je na polícii, a oznámi to Mayaguezovi. Mayaguez prenasleduje Montanových mužov a uvedomí si, odkiaľ majú Ritu, jeho sestru, všetko povie Cristobalovi. Rickyho chlapi prídu k Analii domov a odvedú ju spolu s Camilou a Agustinou. Aguirre sa tomu pokúša zabrániť, ale postrelia ho. Tučko presvedčí Chanicuu, že ak zatlačí na Armanda, aby vykonal jednu operáciu, vydá jej Carmen Andradeovú. Carmen sa pokúsi prekročiť hranicu s pomocou Galla Pinta.

 

 

159/178:STREDA Dôstojník Mayaguez porozpráva Cristobalovi, že mu uniesli sestru, ten mu prisľúbi pomoc. Kapitán Lares, detektív Bround, Cristobal a dôstojník Mayauez zachránia Analiu a jej rodinu v  momente, keď mali znásilniť Camilu a zabiť Agustínu. Salamara drží Agustínu ako rukojemníčku, ale príde Aguirre a zachráni ju. Kapitán Lares nariadi, aby prehľadali Rickyho celu, nájdu ukrytý mobil, ktorým sa spájal so Salamarom. Chanicua unesie Roberta, aby zatlačil na ArmandaObrázok  a operoval Saru. Polícia vyhlási, že Sara nie je mŕtva a idú zintenzívniť jej hľadanie, Isabelu táto správa veľmi rozruší.

 

 

160/178:ŠTVRTOK Carmen si od Tučka vypýta peniaze, aby si kúpila parochne a šaty. Mariana požiada Adrianu, aby nešla so žiadnym cudzincom, ani keby to bola jej stará mama. Kapitán Lares požiada Cristobala, nech sa postará o to, aby šiel el Chino na Montanovo súdne pojednávanie. Analia odpustí Aguirremu. El Chino požiada Cristobala, aby nikomu neveril, kým nezistia, kto je špión. Montana povie Analii, že tak ako ona aj jej rodina má rozsudok smrti istý. Tučko povie Sare, že je lepšie, ak ju nevyhlásia za mŕtvu. Sara sa stretne s Armandom a povie mu, že ak ju bude operovať, Roberto sa vráti bez škrabanca.

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Scény z telenovely

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.