Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 149-152/178

27. 9. 2010

Obrázok Videli ste...

149/178:Pondelok Analia-Mariana povie Olge pravdu, že ona je Mariana, jej dcéra, táto správa ju veľmi rozveselí. Mauricio požiada Isabel, aby zatlačila na Marianu, nech povie Adriane pravdu, ale Isabel mu odpovie, že bude musieť začať súdny proces, aby dokázal, že ona je stále nažive a zlegalizovať tak Marianinu situáciu. Aguirre je zmätený zo spôsobu, ako ho Analia prijme, tá mu vyčíta, že ich opustil kvôli inej žene. Ricky sa z väzenia vyhráža Lupe a jej deťom, taktiež aj Analii.

 

 

150/178:Utorok Ricky sa porozpráva s Analiou a vyhráža sa jej, že ju zničí rovnako, ako aj ostatných, čo ho zradili. Zdravotný pracovník v rehabilitačnom centre povie lekárovi, že Carmen je taká bláznivá, že predstiera zlepšenie svojho zdravotného stavu, len aby sa dostala z nemocnice. Lekár mu neverí a povie,  že bude pokračovať s liečbou. Analia oboznámi Agustínu a Camilu o nebezpečenstve, ktorému sú vystavené. Mariana požiada doktora Riveru, aby jej pomohol zachrániť Daniela a dostal ho z kómy, v ktorej sa nachádza. Vicky oznámi Miguelovi, že istá firma kúpila akcie spoločnosti.

Obrázok151/178: Streda Carmen požiada pátra Benita, aby ju vyspovedal, ale on odmietne s vysvetlením, že tak nemôže učiniť. Armando sa rozhodne ísť pozrieť Daniela, aby uvidel, čo môže pre neho urobiť. Isabel je naďalej deprimovaná z Danielovho stavu, obviňuje sa, že kvôli nej je teraz v takom stave. V nemocnici nenechajú Marianu, aby odviedla Daniela do laboratória Armanda Riveru. Páter Benito povie Ernestovi, že je rozhodnutý zriecť sa kňazstva. Analia-Mariana sa cíti zúfalá, že Adriana zmizla.

 

152/178:Štvrtok Adriana ide k Marianinej hrobke, aby ju požiadala, nech nedovolí, aby Daniel umrel a nechal ju samu; Carmen požiada doktora, aby sa porozprával s Ernestom, nech ju ide navštíviť, Mauricio odmieta potvrdiť Danielovu operáciu, Armando povie Robertovi, že je nevyhnutné, aby dal Danielovi XC32, Dakota povie Ernestovi, že osoba, ktorá je pochovaná v Marianinej hrobke, je jej matka, Analia ide navštíviť Montanu do väzenia, Isabel povie Mariane, že niekto chce kúpiť spoločnosť, Armando a Roberto sa snažia vysvetliť Mauriciovi, že musia zabiť Daniela, aby ho mohli dostať z nemocnice, Roberto podá Danielovi liek, Cristobal vyhľadá Camilu, kapitán Lares a vyšetrovateľ Braund majú teóriu o tretej dvojičke, lekár povie Mauriciovi, že Daniel je mŕtvy, don Mario Suarez a Ricky plánujú útek z väzenia, pokúsia sa zabiť Cristobala.

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Analía

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.