Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 142-144/178

13. 9. 2010

Obrázok Videli ste...

142/178:Pondelok Analia a Mariana zabránia, aby zavraždili Daniela. Armando dá Marlene kľúče z krabice, kde sa nachádzajú peniaze, aby mohla polícii utiecť. Cristobal povie Camile, že ju miluje, ale ona mu odpovie, že bude lepšie, ak odíde a nikdy viac sa nevráti. Roberto sa dozvie, že Armando našiel princíp života. Ricky sa spýta Analii, či ho miluje. El Gordo oznámi Rickymu zmenu súradníc na operáciu so Sinaloavcami. Yoya povie Nieves, že Carmen a ona sú sestry. Cristobal požiada Mayagueza a Valleja, aby mu dali súradnice operácie.

 

143/178:Utorok Ricky požiada China, aby sa postaral o Analiu, kým sa neskončí operácia Sinaloa. Analia-Mariana si robí starosti, pretože Daniel je na tom veľmi zle, a obáva sa, že by mohol ostať ochrnutý. Lekár povie Ernestovi, že Yoya sa nemá veľmi dobre a čoskoro asi umrie. Analia vojde do Rickyho kancelárie, aby si overila nové súrandice operácie a povie ich kapitánovi Laresovi. Kapitán Lares a detektív Obrázok Braund prídu na miesto operácie. Cristobal príde do Palomaru. Rene sa vydá hľadať Saru a odvedie ju do nemocnice. Príde hodina operácie a Cristobal aj s Analiou povedia Rickymu, že sú policajti z oddelenia narkotrafík.

 

 

V stredu 15. 9. 2010 (Štátny sviatok) sa Pravá tvár vášne NEVYSIELA!

 

144/178:Štvrtok Camila hľadá Jazmínu, aby sa jej spýtala, či naozaj miluje Cristobala a či jeho obeta stála za to, ale nájde ju s iným mužom. Chino povie Cristobalovi, že je zradca a kvôli nemu sa aj on zmenil na zradcu. Analia povie Rickymu, že jediného muža,ktorého naozaj milovala, bol Johnny, policajt, ktorého on zabil. Ernesto a Olga rozmýšľajú, či Adriane povedať alebo nie pravdu o jej skutočnej starej matke. Cristobal presvedčí China, aby sa vzdal, Ricky mu povie Analiin príbeh, ako zabil Johnnyho, Lares zajme dona Maria a Martilla, Ricky sa pokúsi uškrtiť Analiu, Armando vysvetlí Robertovi, prečo vykonal Mariane toľko operačných zákrokov a prečo jej dal Analiinu tvár. Cristobal sa pokúsi presvedčiť Analiu, aby nazabíjala Rickyho, pretože oni sú policajti.

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Ricky Montana

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:-DDD

(MirusQa, 15. 9. 2010 12:29)

Toto je najlepsia telenovela aku som kedy pozerala uplne ze skvela:-DDDDDDDDDDDDD

analia

(skarlet, 14. 9. 2010 22:03)

skoda ze vysilelaju iba 4 do tyzdna..inac uzasna telenovela :)

pre mirka

(Mariana, 14. 9. 2010 16:10)

nerob sa múdra dobre!! ja viem čítať, autorka to opravila

hmmm

(mirka, 14. 9. 2010 11:44)

prečo vykonal Mariane toľko operačných zákrokov a prečo jej dal Analiinu tvár. SI to zle precitalal aolebo co je to v poriadku :)

Armando vysvetlí Robertovi,

(Mariana, 5. 9. 2010 9:01)

prečo vykonal Mariane toľko operačných zákrokov a prečo jej dal Marianinu tvár, nie náhodou Analíinu tvár? však Mariana nemá svoju tvár