Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 135-137/178

30. 8. 2010

Obrázok Videli ste...

135/178:Pondelok Ricky povie Sare, že existujú dve Analie, pretože jedna z nich s ním bola posledné dva dni. Sara mu neverí a vyhráža sa mu, že zruší zásielku peňazí na dodávku. Analia sa zdôverí Carmen. El gordo jej povie, že Carmen je voľná. Yoya si robí veľké starosti kvôli Ernestovi, pretože je presvedčená, že Carmen sa mu pomstí za to, čo jej urobil. Carmen vyjde z väzenia a naďalej má vidiny, myslí si, že vidí Dionisiu a Baku. Kapitán Lares požiada Armanda, aby nevychádzal z domu, ak tak učiní, zatkne ho. Celestina sa spýta Carmen na všetky osoby, ktoré zavraždila, ale ona zapiera, že to urobila ona. Kapitán Lares povie Armandovi, že ak ho Ana Lucia alebo Mariana udá, nebude mať inú možnosť, ako ho zatknúť. Miguel zistí, že odvedú Marianu, snaží sa im v tom zabrániť, ale zbijú ho a nechajú ho v bezvedomí.

 

 

Obrázok 136/178:Streda El Chino stretne na ulici Analiu – Marianu a unesie ju. Analia sa zobudí v Armandovom laboratóriu a žiada ho, aby jej vysvetlil, prečo ju držal zavretú taký dlhý čas, Armando jej povie, že žije umelý život. Cristobal povie Jazmine, že požiadal Camilu, aby sa za neho vydala, to nahnevá Jazmin. Ernesto vyhľadá Yoyu a požiada ju, aby jej odpustil, že si o nej myslel zlé veci a prosí ju, aby sa vrátila domov. El gordo si všimne, že Carmen ušla z domu. Miguel povie Cristobalovi, že uniesli Analiu. El chino si všimne, že ho prenasledujú a robí všetko pre to, aby sa ich striasol. Cristobalovi sa podarí rozprávať s El chinom a ten mu povie, čo sa deje s Analiou, a preto príde k záveru, že Ricky niečo objavil. Sara je zúfalá, lebo sa jej nedarí spojiť s Danielom. Ricky tlačí na Analiu, aby mu povedala, akú dohodu uzavrela s kapitánom Laresom na výmenu za svoju slobodu.

 

 

Obrázok 137/178:Štvrtok Ricky nariadi chlapom, aby odviedli Analiu na vypočúvanie. Lares požiada Armanda o pomoc, aby vyslobodil Marianu, ale on mu povie, že nemôže nič urobiť. Daniel sa zdôverí Sare, že už vie všetko o obchodoch, ktoré má s Montanom a požiada ju, aby mu zavolala, lebo sa  chce s ním porozprávať. Sara si uvedomí, že Daniel má pravdu, lebo zamenil kód programu, ktorý ona nainštalovala. Armando povie Marlene pravdu a požiada ju o pomoc, aby zachránil Marianu. Ricky nadroguje Analiu-Marianu, aby z nej dostal pravdu a spýta sa jej, aké je je meno, ona mu odpovie, že Mariana Montielová a povie mu celú pravdu. Ricky porozpráva Sare, že má Marianu Montielovú s tvárou Analie. Armando ukáže Robertovi duplikáty Analie, ktoré má v laboratóriu. Ricky nerozumie, prečo dal Armando Mariane Analiinu tvár. 

 

V utorok 31.augusta sa Pravá tvár vášne NEVYSIELA!

 

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

Náhľad fotografií zo zložky Tapety

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.