Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 123-126/178

9. 8. 2010

Obrázok Videli ste...

123/178:Pondelok Analia príde za kapitánom Laresom a ten nemôže uveriť, že existujú dve Analie. Analia rozpovie kapitánovi Laresovi všetko, čo prežila počas posledných dvoch rokov vedľa Armanda Riveru a požiada ho, aby ho zatkol. Avšak ten nesúhlasí, lebo musia najprv doviesť do konca operáciu proti Rickymu Montanovi. Armando vyčíta Robertovi, že povedal Isabele o dvoch Analiach, čo mal v laboratóriu. Vicky si všimne, že sa nemôže dostať do Sariných súborov a rozhodne sa odísť z firmy; Miguel ju žiada, aby ostala, pretože je jediná, ktorá to môže spraviť. Marlene vyzdvihne Analiu z nemocnice.

Obrázok

 

124/178:Utorok Daniel povie Ernestovi, že Carmen nie je Marianinou matkou, Isabel povie Yoye, aby povedala Ernestovi celú pravdu o Mariane. Yoya sklame Ernesta. Carmen sa podarí zabezpečiť, aby el Gordo zažaloval rodinu kvôli polovici majetku za pomoci jedného skorumpovaného sudcu. Analia sa nahnevá na kapitána Laresa, že jej vzal Montanov prípad. Cristobal sa vydá hľadať Anu Luciu, ale v nemocnici ju nenájde. Roberto navrhne Armandovi, aby vrátili Mariane tvár.

 

125/178:Streda Roberto ide hľadať Marianu do nemocnice, ale nenachádza ju tam, oznámi Isabel, ktorá vychádza z nemocnice, aby preverila, čo sa stalo, ale ona si je istá, že Montana ju odviedol. Detektív Bround odvedie Analiu, aby navštívila Agustínu, kam príde Daniel; Daniel je zmätený, ako sa Analia zmenila. Marlene sa rozpráva s Marianou, ktorá si uvedomí, že musí zmeniť postoj voči Rickymu. Ernesto ide  pozrieť Olgu, lebo sa cíti zle za všetko, čo im Carmen urobila. Miguel nájde Olgu a kapitána Laresa v izbe a rozčúli sa. Ricky požiada Analiu o ruku.

 

126/178:Štvrtok Carmen sa vráti k Montielovcom, aby si nárokovala podľa nej všetko, čo jej patrí. Ernesto Obrázokpovie Olge, že ju chce ochraňovať a vziať si ju za ženu, len čo sa rozvedie s Carmen. Lares sa rozpráva s Isabelou a Mauriciom a spýta sa ich, či v skutočnosti poznajú ozajstnú Aninu totožnosť. El Gordo sa snaží pomôcť Carmen dostať svoje veci z domu Montielovcov, ale ona mu to vo svojom bláznivom amoku nedovolí, vyhráža sa mu a on si uvedomí, že je naozaj blázon. Olga sa prizná Ernestovi, že je zamilovaná do iného muža a že si s ním plánuje budúcnosť. Analia príde do Laresovej kancelárie, kde sa stretne s Isabelou a Mauriciom.

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Analía

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

diely

(Linda, 10. 8. 2010 20:25)

kedy uz budu nove dieeely???

nové epizódy

(Analía, 8. 8. 2010 9:16)

kedy pribudnú nové epizódy?

analia

(Dida, 5. 8. 2010 22:00)

super !!!!!