Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 37-40/178

8. 3. 2010

Obrázok 37/178: Pondelok Carmen povie Isabel, že zradila Marianinu pamiatku, pretože bola vždy zaľúbená do Daniela. Miguel povie Olge, že dá zbiť Carmen a neopustí svoje ciele. Daniel povie Montanovi, nech nechá na pokoji  Anu, Chanicua požiada Miguela o pomoc, Cristobal vystrelí na El Pelona a zachráni Analiu pred gangom. Cristobal povie Analii, že ju musí odviesť s Montanom, ona sa pokúsi utiecť, ale nepodarí sa jej to. Miguel pošle Camile kvety a zlatú retiazku s priveskom srdca, El Gordo sa snaží upozorniť Montanu, že bude lepšie, ak sa nepriblíži k Analii, Cristobal oznámi Montanovi, že má Analiu.

Obrázok 38/178: Utorok Sara je rozhodnutá doviesť do konca svoj plán oznámiť zásnuby s Danielom na firemnej oslave. Analia je znechutená z Cristobala, že ju vedie k  Montanovi. Ricky sa snaží presvedčiť Anu, aby zostala s ním, ale ona ho odmietne. Armando ukáže Isabel svoje laboratórium a povie jej, že to je miesto, kde sa zachránil Anu.  Kapitán Lares zatkne Rickyho Montanu. Adriana povie Danielovi, že počúvala, keď jej stará mama vravela, že sa ide oženiť so Sarou.

39/178: Streda Kapitán Lares pošle do väzenia Rickyho Montanu, ale Cristobala a China nechá na slobode, avšak ich varuje, že ich bude neustále sledovať. Kapitán Lares sa opatrne snaží vytiahnuť od Analie informácie o jej amnézii. Olga a Miguel rozhorčene debatujú o Camile. Chanicua príde k Agustíne, aby sa varovala Camilu, nech nechá Miguela na pokoji. Tučniak povie Rickymu, že ho obviňujú z únosu a že trest za takýto zločin je doživotie. Camila porozpráva Miguelovi a Olge pravdu o svojej robote a povie im, že sú tiež vystavení nebezpečenstvu. Carmen ukáže Ernestovi dôkaz, že vždy posielal peniaze Olge. Daniel príde k Olge, aby ponúkol Miguelovi miesto.

 

Obrázok 40/178: Štvrtok Roberto vezme zopár Adrianiných vlasov na skúšku DNA, aby sa dozvedel, či je Ana v skutočnosti Mariana Montielová. Yoya požiada Ernesta, aby zatajil Carmen pravdu o svojom synovi, aby sa tak vyhol veľkým problémom. Agustina povie Miguelovi, že Chanicua sa vyhrážala Camile, že ju zabije, ak ju ešte raz s ním uvidí. Chanicua sa dozvie, že El Pelona našli mŕtveho. Armando dokončí Adrianinu analýzu DNA a zhodnotí, že Ana je v skutočnosti Mariana. Isabel poradí Analii, aby sa vrátila k Danielovi. Na firemnej oslave sa Sara správa trochu groteskným spôsobom.

 

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Olga Palacios

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

asi

(Lenka, 10. 3. 2010 21:45)

to je asi preklad z polstiny alebo spanielciny.

Prosím

(Laura, 21. 2. 2010 18:38)

Prosím ťa kde bereš nove diely dopredu? .. :)