Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy: 64-67/178

26. 4. 2010

Obrázok Videli ste...

64/178: Pondelok Sare sa podarí presvedčiť Carmen, aby zažalovala Analiu a navrhuje jej, aby to spravila v deň svadby, aby ju ešte viac ponížila. Carmen sa vyhráža Yoye, lebo ju podozrieva, že povedala niečo pátrovi Benitovi; Yoya jej povie, že mu všetko povedala pod spovedným tajomstvom. Ernesto zavolá Miguela na večeru s Camilou. Ernesto chce pozvať aj Olgu. Carmen ide na políciu, aby podala žalobu na Analiu za Marianinu vraždu.

 

 

65/178: Utorok Armando a Roberto sa pokúšajú znovu zrekonštruovať nehodu, kde zahynula Mariana. Carmen príde na policajnú stanicu, aby podala žalobu proti Ane Riverovej za vraždu Mariany. Inšpektor Braund žiada prešetriť spisy. Miguel a Murillo sa stretnú spolu na večeri, aby si skompletizovali detaily obchodu, ale Murillove zámery sú, aby zmizol Ricky. Obrázok Daniel a Analia si naďalej plánujú svoju budúcnosť po svadbe. Sara je veľmi spokojná s tým, čo urobila Carmen, keď udala Analiu na polícii. Isabel žiada Carmen, aby nechala odviesť Adrianu do jej apartmánu, ale nakoniec sa pohádajú kvôli Analii. Kapitán Lares si robí veľké starosti, keď sa dozvie, že Cristobal ide na večeru spolu s Murillom a Montanom.

 

 

Obrázok 66/178: Streda Carmen je veľmi dojatá, keď uvidí Marianin odraz v zrkadle. Yoya sa ju snaží upokojiť. Analia sa spýta Daniela, aký bol jeho vzťah s Marianou. Yoya povie Carmen, že má veľké výčitky svedomia za všetko, čo spravila Mariane ako aj Ernestovi, za to, že im ukradla dieťa a chcela si nechať všetok Ernestov majetok. Kapitán Lares požiada Cristobala, aby neriskoval a nešiel na večeru s Murillom a Montanom. Cristobal tuší, že sa stane niečo zlé počas večere a myslí si, že je dobré zavolať Camile a požiadať ju o odpustenie. Ernesto príde do Olginho domu na večeru a ona sa mu prizná, že s ním mala jednu dcéru, ale narodila sa mŕtva. Inšpektor uváži, že majú dostatok dôkazov, aby zatkli a odsúdili Analiu. Počas večere Murillo rozpozná Cristobala, ale Ricky zabije Murilla.

 

 

Obrázok 67/178: Štvrtok Carmen ide za jednou veštkyňou a povie jej, že videla Marianu; veštkyňa jej  povie, že Mariana sa jej pripomína. Yoya medzitým navštívi Antonia vo väzení, aby ho požiadal, nech Olge povie pravdu o jej dcére. Mauricio dá Analii svadobný dar - nové auto. Ernesto je veľmi smutný zo smrti jeho dcér. Sara sa nahnevá na Rickyho za to, že jej zavolal do kancelárie, aby na ňu zatlačil vohľadom Analie. Ricky povie Tučniakovi, že pred Cristobalom zabil Murilla, aby mu dal príučku a ukázal mu, ako sa majú veci v obchode, ale Tučniak mu povie, že je ešte nováčik a preto sa Ricky rozhodne Cristobala vyskúšať. Isabel navrhne Analii, aby jej poskytla akcie na investovanie do akciovej spoločnosti a neskôr na podporu Daniela a dona Ernesta, aby ju vymenovali prezidentkou spoločnosti. Carmen tlačí na políciu, aby zatkli Analiu.

 

 

 

 

 

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

Náhľad fotografií zo zložky Miguel Andrade

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Prava tvar vasne

(Renatka, 1. 5. 2010 8:08)

Je to super serial. najkrajsia je Kamila a Cristobal.

tesim sa

(Lenka, 27. 4. 2010 20:20)

dnes to bude super, som zvedava, co zas o tej nehode budu ukazovat.

prava tvar vasne

(analia1256, 26. 4. 2010 15:13)

Tato telenovela je velmi skvela a mam ju najradcej kazdý den ju pozeram a najkrajsia je Analía.