Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 5-8/178

11. 1. 2010

Videli ste...                                     Obrázok               5/178: Ricky Montana hľadá Chanicuu, aby sa opýtal na Analiine miesto pobytu. Jeho muži zbijú Manuelu, aby ju prinútili rozprávať. Montana prichádza do tej istej reštaurácie, kde jedia Analia a Daniel. Daniel si najme Analiu, aby sa postarala o Adrianu. Benito prichádza do Miguelovho domu, aby sa s ním a Olgou porozprával, v tom istom momente Chanicua prichádza s poraneným Miguelom. Sara a Ricky Montana sú tiež v reštaurácii, Montana vidí Analiu prichádzať dole schodmi.

 

 

Obrázok 6/178: Analia povie Armandovi a Robertovi, že sa mala dobre počas rozhovoru s Danielom a že jej dal prácu ako opatrovateľka Adriany. Armando nemôže prísť na to, ako jej schválili túto prácu, keď o nej nič nevedeli. Analia sa pýta Roberta, aby jej povedal, kým bola predtým, potrebuje vedieť o svojom minulom živote. Polícia urobí záťah v El Gato Verde Bar, kde zatknú Rickyho Montanu a tanečníkov. Cristobal vypočúva Camilu, ktorá mu povie, že tam bola, lebo hľadala svoju sestru. Analia prichádza do domu Daniela Montiela, kde ju privítajú Yoya a Carmen.

Obrázok 

7/178: Carmen je proti tomu, aby Analia zobrala Adrianu do školy. Daniel žiada svojho brata, aby sa s ním zmieril a vrátil sa domov, pretože sa cíti osamelý po smrti svojej manželky. Carmen žiada Analiu, aby jej dala doklady, ktoré ju identifikujú a ktoré ju akreditujú pre túto prácu. Keď stojí tvárou tvár pred Carmen, ktorá od nej žiada doklady a osvedčenia z predchádzajúcich zamestnaní, tak sa Analia rozhodne utiecť z Montielovho domu a to urobí Carmen nedôverčivou. Ricky povie Chinovi, že premýšľa nad tým, že si najme osobu, ktorá nájde Analiu. Daniel zistí, že Carmen vyhodila Analiu z domu a odchádza ju hľadať.

 

Obrázok 8/178:  Camila informuje Cristobala, že si to rozmyslí a že nájde svoju sestru. Daniel nalieha na Analiu, aby sa vrátila do práce do jeho domu. Armando dá Analii návrh, aby s ním išla do Mexika a snažila sa nájsť svoju rodinu, ale Analia odmietne. Armando prizná lásku k Analii, ale trpí hrozným sklamaním, keď ju počuje, ako hovorí, že ho tiež miluje, ale ako otca. Camila je najatá v Gato Verde Bar. Daniel sa rozhodne opustiť svoj dom a zoberie Adrianu so sebou.

 

POZOR! Váš obľúbený seriál môžete sledovať už aj ONLINE pon-štv o 21:30 na webe! http://doma.markiza.sk/live-doma

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

Náhľad fotografií zo zložky Sara Andrade

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

pravá tvár vášne

(sandra, 12. 2. 2010 17:31)

analiA SI DOBRá HEREčKA

super telenovela

(Anne, 11. 1. 2010 18:10)

je to super telenovela a najviac sa teším na dieli kde budú obe Analía aj Mariana s rovnakou tvárou, ale aj na posledný diel kde sa objaví Gaby ako Analía

SEW

(Gaviota, 9. 1. 2010 23:12)

Ahooj. Nechceš byť spriatelený web?? Môj web je http://amor-telenovely.blog.cz/

blog

(Lenka, 8. 1. 2010 13:06)

Sorry zabudla som napísať blog a ten je www.tele-nove-ly.blog.cz :D

Nechceš byť SB?

(Lenka, 8. 1. 2010 13:05)

Čawko zbieram SB tak nechceš byť SB?

jaaaaaaaaaaa

(andrej kovac, 8. 1. 2010 11:59)

ahojte co to je prava rit vasne

otazka

(viki, 19. 12. 2009 12:39)

o kolkej to bude chodit?????