Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 84-87/178

29. 5. 2010

Obrázok Videli ste...

84/178:Pondelok Rogelia sa snaží zabiť Analiu, ale zrazu príde Brandon, zástupca riaditeľa väznice, a zabráni jej v tom. Agustina ide navštíviť do väzenia Analiu, ale nenechajú ju vojsť a tak ju odvedú na vypočúvanie. Cristobal porozpráva Camile pravdu o Analii, povie jej, že pred nehodou bola policajná poručíčka. Isabel povie Mauriciovi, že hľadá povolenie na exhumáciu Marianinho tela. Cristobal sa stretne s Analiou v Braundovej kancelárii, aby jej povedal pravdu o jej živote.

 

 

85/178:Utorok Ricky požiada China, aby naplánovali Analiin útek z väzenia, pretože môžu počítať s pomocou Nicolasa Brandona, zástupca riaditeľa väzenia. Cristobal porozpráva Analii, že nie je delikventka, ani členka gangu, ale že je tajná agentka a jej úlohou je chytenie Montanu. Sara požiada Rickyho, aby uniesol Isabel a pátra Benita. Analia požiada Isabel, aby ju prišla pozrieť, lebo potrebuje, aby jej Obrázok pomohla rozhodnúť sa  v jednej veci. Keď sa Isabel vyberie za Analiou, unesú ju Montanovi muži.

 

 

86/178:Streda Páter Benito utečie pred mužmi, ktorí ho chceli uniesť. Ihneď, ako dostane od Isabely lístok s odkazom “Únos”, požiada o pomoc taxikára. Daniel sa rozpráva s Adrianou, aby ju požiadal, nech sa vráti domov, v tej chvíli dostane na svoj mobil správu s odkazom Únos. Pokúša sa zavolať Isabele na jej mobil, no únoscovia ho počujú. Mauricio povie Sare, že dostal správu od Isabely o únose a robí si veľké starosti. Sara upozorní Rickyho, že Isabel poslala správu o únose. Páter Benito príde na policajnú stanicu, aby udal pokus o únos, stretne sa tam s Analiou. Daniel tiež príde na policajnú stanicu, kde sa stretáva s Analiou.

 

87/178:Štvrtok Mauricio poskytne polícii informácie, aby našli Isabelu. Rene si robí starosti z Isabelinho únosu, a preto polícia prehľadáva všetky miesta. Ricky si myslí, že v organizácii sa nachádza špión, polícia skoro lokalizovala Isabelu. Mauricio sa rozpráva s Analiou a povie jej, že verí v jej nevinu. Daniel prisahá pri Marianinej hrobke, že Sara, Montana a Analia zaplatia ze jej smrť, on sa za ňu pomstí. Carmen povie Ernestovi, že nedovolí, aby šiel Miguel bývať do toho domu. Daniel povie Vicky, nech zastavia Sarino vyšetrovanie.

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Sara Andrade

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

v ktorom dieli

(ana, 3. 6. 2010 16:08)

zmláti anu rocheliu?

Láska

(Scarlett Kulová, 30. 5. 2010 12:53)

ja osobne si myslím že daniel bi toto anne lusie robiť nemal:D

prosim

(Lenka, 28. 5. 2010 12:38)

nevie niekto kde by sa dala stiahnut zaverecna cast po polsky lebo na youtube to prestali davat a mne je z toho smutno, rada by som videla aspon este tu poslednu cast dopredu.

pre alex

(petka111, 25. 5. 2010 18:02)

dufam, ze si to nasla,..daj mi vediet ci ano,..

pre Peťku

(alex, 25. 5. 2010 16:09)

ďakujeeeeeeem.. skúsim to! :)

sortilegio

(petka111, 24. 5. 2010 16:19)

das do googlu -sortilegio na facebooku- a tam najdes obsahy dielov,..

prosím o pomoc! :))

(alex, 24. 5. 2010 13:46)

prosím ťa odkiaľ berieš tie nové diely skôr ako boli odvysielané? z nejakej stránky? ..rada by som to vedela pretože sa snažím zohnať diely Sortilegia.. ale nedokážem ich nájsť... nemôžeš mi poradiť?! :) budem ti vďačná....

konecne

(Hanka, 23. 5. 2010 13:27)

Konecne sa Camila a Analia dozvedia,ze Analia bola policajtka:D to je super:DD