Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 80-83/178

24. 5. 2010

Obrázok Videli ste...

80/178: Pondelok Isabel príde k Robertovi domov, aby ho požiadala o Armandove spisy za účelom ukázať ich Danielovi, a tak pomôcť Ane. Zástupca riaditeľa väznice si zavolá Analiu do kancelárie a chce ju zneužiť, ale strážkyňa príde včas, aby jej pomohla. Cristobal pochopil, prečo Montana stále unikal polícii. Isabele sa podarí presvedčiť Mauricia, aby ju odprevadil za Armandom a aby povedala celú pravdu o Ane. Roberto vráti Armandovi spisy a požiada ho, aby naďalej pracoval pre neho. Zástupca riaditeľa a strážkyňa majú medzi sebou silnú výmenu názorov. Sara povie Danielovi, že Adriana napísala Analii list na Isabeline odporúčanie. Mauricio a Isabel prídu k Armandovi domov.

 

 

Obrázok 81/178: Utorok Isabel, Armando a Roberto sa rozhodnú povedať Mauriciovi pravdu o identite Analie, Mauricio sa veľmi nepoteší, keď sa dozvie pravdu a neakceptuje, že Mariana je nažive; požiada Isabel, aby jej pomohla dostať sa z väzenia. Rogelia sa pokúsi zavraždiť Analiu, príde strážkyňa, ktorá ju zachráni. Antonia sa necíti dobre a Analii povie, že v Biblii je celá pravda, o ktorej hovorí Yoya; ona je Dionisina sestra. Cristobal sa porozráva s detektívom Brahonom, aby zaučil Analiu, rozmýšľa povedať mu pravdu, že bol policajtom v prestrojení a že musí pokračovať vo svojej misii, aby zatkli Montanu. Dionisia požiada Carmen, aby jej pomohla s Antoniiným pohrebom.

 

 

82/178: Streda Isabel ide navštíviť Analiu do väzenia a keď  príde Carmen po Antoniine veci, spolu s Analiou sa pohádajú; Isabel ostane prekvapená, keď Analia nazve Carmen Grékyňou. Daniel ide do Sarinej kancelárie, aby ju Obrázok informoval, že odchádza z firmy. Miguel s Vicky nájdu dôkazy Sariiných podvodov. Analiu odvedú do cely na príkaz zástupcu riaditeľa, ktorý ju zneužije. Mauricio sa ide porozprávať s Danielom, aby pomohol Analii dostať sa z väzenia.

 

 

83/178: Štvrtok Analiu odvedú do cely na samotku, poručíčka Joyer zakročí proti zástupcovi riaditeľa, ktorý ju suspenduje na dva týždne. Mauricio prijme viceprezidentku spoločnosti. Sara sa od Reneho dozvie, že Vicky sa vrátila pracovať do firmy a plánujú nejakú lesť, ako ho vyhodiť. Daniel dá Isabele povolenie, aby exhumovali Marianine telo. Zástupca riaditeľa povie Analii, že Ricky mu dá veľkú sumu peňazí, ak ju nechá utiecť z väznice. Rogelia vojde do cely trestu, aby zabila Analiu.

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Olga Palacios

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

chyby

(arual, 27. 5. 2010 18:33)

To telo majú exhumovať, nie spopolniť. Exhumácia je vyňatie ľudského tela alebo ľudských pozostatkov zo zeme za účelom ďalšej súdnolekárskej a kriminalistickej expertízy ale len s povolením úradov alebo na ich príkaz. Podľa toho, čo sa deje v telenovele vieme, že Mariannino telo chcú exhumovať, teda zistiť, či bola naozaj zavraždená. A druhá chyba - Ana nazvala Carmen Carmen Únoskyňa, nie Carmen Grékyňa.

aj tento tyzden

(Lenka, 22. 5. 2010 16:54)

aj teraz to bude dobre, zase pozeram cely tyzden yeah.

tesim sa

(Hanka, 22. 5. 2010 12:45)

Och uz nech je pondelok uz sa nemozem dockat:D