Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 72-75/178

10. 5. 2010

Obrázok Videli ste...

72/178: Pondelok Isabel porozpráva pátrovi Benitovi a Mauríciovi, že Ana a Mariana sú jedna a tá istá osoba. Daniel a Analia sa vrátia do kostola, pričom ich prenasleduje polícia; detektív Braund zatkne Analiu a prečíta jej práva. Isabel sa postará o Analiu. Armando je ochotný povedať pravdu, že Ana je v skutočnosti Mariana. Isabel sa snaží upokojiť Armanda, aby zatiaľ ešte nič nehovoril, lebo by to poškodilo jej kariéru. Daniel sa rozpráva s Analiou a spýta sa jej, či naozaj ona zabila Marianu a Analia jej odpovie, že áno. Ricky oslavuje s Číňanom a Tučniakom Analiine zatknutie.

 

 

73/178: Utorok Daniel porozpráva Yoye, že Analia sa jej priznala, že to bola ona, kto zabil Marianu. Isabel navštívi Anu a požiada ju, aby nič nikomu nehovorila Obrázok o jej snoch, čo sa jej snívali o Mariane. Analia jej povie, že Analia povedala Danielovi pravdu a nemohla mu klamať, lebo ho miluje. Daniel je zničený z toho všetkého, čo sa stalo. Sara a Rene sa tešia, že ich plány perfektne vyšli. Camila požiada Cristobala o radu, aby dostali Analiu z väzenia. Analii nepovolili kauciu a preto musí isť do väzenia. Cristobal požiada Valleja, aby sa porozprával s Laresom, aby ju deklasifikoval, ale dozvie sa, že Lares mal infarkt a nachádza sa v kóme.

 

 

Obrázok 74/178: Streda Armando si všimne, že Roberto odniesol z počítača hard-disk so všetkými informáciami o Ane. Isabel sa pokúša hovoriť s Danielom, aby mu povedala celú pravdu o Ane, ale on nechce pochopiť žiadne dôvody. Isabel jej povie, že jediný vinník z Marianinej smrti je on, lebo sa zaplietol so Sarou. Armando sa prizná Isabele, že si Anu vymazal z pamäte mysliac si, že to bola Analia a nie Mariana. Ricky pošle Tučniaka, aby navštívil Analiu a navrhol jej pomoc, ale Analia ho odmietne a povie, že nechce vedieť nič o nich. Ricky sa rozčúli a povie im, nech zistia, kde ju premiestnia, aby jej znepríjemnili život, aby ich ona potom prosíka, nech jej pomôžu.

 

 

75/178: Štvrtok Cristobal povie Camile a Agustine, že nemôže urobiť nič, aby pomohol Analii dostať sa z väzenia, až pokým sa nezotaví kapitán Lares. Analia je premiestnená do ženského Obrázok väzenia, sleduje ju Daniel, ktorý sa chce uistiť, že skutočne ona príde do väzenia. Ernesto je veľmi deprimovaný, keď zistí, ako sa v Ane mýlil, že to ona zabila Marianu. Roberto príde k Isabele domov a povie jej, že prišiel na to, ako dostať Analiu z väzenia - a to, aby sa požiadalo o exhumáciu Marianinho tela. Analia je umiestnená do svojej cely. Daniel sa pokúša nájsť najlepšieho trestného právnika, aby Anu ešte viac zničil vo väzení,a aby nikdy v živote z toho miesta nevyšla. Jedna z trestankýň vyvolá u Analii bitku.

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Mauri Montiel

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

kde

(Lenka, 7. 5. 2010 20:00)

prosim kde by sa to dalo stiahnut po polsky, lebo na youtube to prestali davat a mne to velmi chyba, diky.

prosím daj stránku

(anonym, 7. 5. 2010 13:59)

Aj ja by som rád vedeľ kde bereš tieto diely.

tento tyzden

(Lenka, 6. 5. 2010 22:04)

tento tyzden budu vsetky casti dobre, to uz dlho nebolo.

Ana ..

(laura, 2. 5. 2010 14:51)

Prosím ťa dás mi stránku alebo čo .. Kde bereš tiéto diely? ..