Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 172-175/178

8. 11. 2010

Videli ste...

Obrázok 172/178:PONDELOK Rickymu sa podarí utiecť, ale prenasleduje ho Analia. Ernesto a Isabel si robia veľké starosti, pretože Carmen sa spojila s Adrianou a povedala jej množstvo klamstiev, ktorým Adriana uverila. Daňový úrad dal el Chinovi menší trest za to, že spolupracoval so súdom a do väzenia pôjde Cristobal. Agustina požiada pátra Benita, aby zosobášil Camilu s Cristobalom, ako aj Olgu s kapitánom Laresom a Isabelu s Mauriciom - tri svadby v jeden deň. Analia a Ricky sa stretnú zoči-voči a navzájom na seba vystrelia. Poručíka Valleja odvedú do väzenia za zradu.

 

 

173/178:UTOROK Cristobal oznámi Camile, že Analia je mŕtva. Armando aktivuje prístroj na zničenie svojho laboratória. Kapitán Lares zavedie Analiu do Armandovho domu, kde ho požiada, aby  ju oživil. Do nemocnice donesú Rickyho Montanu s veľmi vážnymi zraneniami. Kapitán Lares dúfa, že doktor Rivera zachráni Analiu. Analia-Mariana a Daniel sa porozprávajú s Adrianou a povedia jej, aby si dávala pozor, lebo Carmen je schopná jej ublížiť. Camila povie Agustíne, že Ana Lucia je vážne zranená a nachádza sa v dome doktora Riveru.Obrázok

 

 

174/178:STREDA Kapitán Lares veľmi vyčíta poručíkovi Vallejovi jeho nelojálnosť. Detektív Braund doručí kapitánovi Laresovi príkaz od Interpolu na zaktnutie Armanda. Doktor Rivera sa všetkými spôsobmi snaží zachrániť Analiu. Cristobal povie Agustine a Camile, akému nebezpečenstvu sú vystavené, keďže Montana prežil stret s Analiou. Armando povie kapitánovi Laresovi, že Ana Lucia je nažive. Isabel odovzdá súdu papiere, kde sa hovorí o identite Mariany. Marlene povie Vicky, že poznala Rickyho Montanu, navyše pre neho pracovala. Kapitán Lares povie Rickymu, že Ana Lucia nezomrela.

 

 

Obrázok 175/178:ŠTVRTOK Analia sa prebudí z bezvedomia a Armando jej povie, že Montana je stále nažive, ale musí si veľmi dobre premyslieť, čo urobí, pretože on na tom nie je dobre po fyzickej stránke, ale vďaka svojím peniazom s ňou môže ľahko skoncovať. Sara vojde na schôdzu výkonných riaditeľov firmy, je si istá, že je hlavná akcionárka spoločnosti a že sa opäť môže stať prezidentkou, ale Miguel jej povie, že predstavuje len malú časť akcii, čo Saru zarazí. Výkonná rada väčšinou hlasov vymenuje Analiu-Marianu za prezidentku spoločnosti. Sara, pri pohľade do zrkadla, si všimne, že jej tvár je veľmi zničená. Armando jej prisľúbi plastiku tváre, ale na oplátku sa ona musí prihlásiť na polícii. Reneho zadržia v Sarinom byte. Sara si vezme Daniela a Marianu ako rukojemníkov, aby mohla prinútiť doktora Riveru, nech jej opraví tvár.

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Carmen Reyes de Andrade

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Prosím:)

(Lauruškáá, 27. 10. 2010 23:24)

Prosím Ťa,daj sem už tjé posledné 3 časti,ak by si bola taká dobrá :) ďakujem