Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 138-141/178

6. 9. 2010

Obrázok Videli ste...

138/178:Pondelok Analia požiada kapitána Laresa, aby ju nechal odísť a postaviť sa zoči-voči Montanovi, aby tak mohla zachrániť Marianu. El chino upozorní Cristobala na nebezpečenstvo, v ktorom sa nachádza, ako dôsledok toho, že nedôveruje Rickymu. El gordo poradí Rickymu, aby spravil v organizácii čistku, aby zistil, kto je v nej infiltrovaný. Ricky povie El gordovi, že bude naďalej vypočúvať Marianu, až kým sa nedozvie, kde sa nachádza jeho žena, Analia. Keď prídu domov Ernesto a Yoya, stretnú sa s Carmen. Carmen zistí, ako Ernesto niekam telefonuje a preruší mu spojenie. Isabele sa podarí vypočuť si Ernestov núdzový telefonát. El chino ponúkne Cristobalovi peniaze, aby odišiel ďaleko, ale on odmietne, povie mu, že si chce s Rickym vyjasniť veci. Analii sa podarí spojiť s Rickym a presvedčí ho, že je naozaj Analia, a tá, čo sa za ňu vydáva, je policajná špiónka. Ricky požiada El gorda, aby zavolal Sare a Danielovi.

Obrázok 139/178:Utorok Sara si  robí starosti, keď jej Ricky povie o existencii dvoch Analií. Cristobal odmiente finančnú ponuku od el China a uistí ho, že on nie je policajt a počká na Rickyho, aby mu to osobne povedal. Daniel povie Sare, že má s Montanom stretnutie. Osobný strážca Rickyho sa snaží skontrolovať Marlenino auto, ale el Chino mu to nedovolí. Marlene sa podarí vojsť do domu, kde Ricky drží Marianu a snaží sa jej odtiaľ pomôcť utiecť. Carmen zamkne dvere domu a preruší telefonickú linku, aby ju nik nemohol požiadať o pomoc. Keď sa polícii podarí vojsť do domu Montielovcov, nájdu tam vážne zranenú Yoyu. Carmen sa pokúsi zaškrtiť Ernesta, ale zabránia jej v tom halucinácie, ktoré má o Dionisii a detektív Braund ju zatkne. Sara sa snaží Obrázok všetkými spôsobmi presvedčiť Daniela, aby sa nestretol s Rickym, pretože má zlú predtuchu, ale nepodarí sa mu ho prehovoriť.

 

 

140/178:Streda Analia obviní Rickyho, že ju nechal opustenú napospas osudu, nič neurobil, aby jej pomohol. Jazmín vyhľadá Cristobala a povie mu, že je pripravená,  aby mu pomohla zabudnúť na Camilu, lebo ona ho nemiluje. Cristobal ju odmietne. Vicky sa podarí nainštalovať do počítača falošný program, aby oklamala Rickyho Montanu, nech si myslí, že Daniel má kontrolu nad peniazmi. Kapitánovi Laresovi sa podarí zachytiť hovor El Gorda s ľuďmi od Sinaloa, kde posunú dopredu obchody. Posun plánov rozhnevá Rickyho Montanu. Marlene sa podarí vyslobodiť Marianu z Rickyho domu. Sara a Daniel prídu do El Palomaru, tam sa Daniel stretne s Marianou. Daniel nájde Marianu v pivnici El Palomaru.

 

 

Obrázok 141/178:Štvrtok Isabel povie Mauriciovi všetko, čo sa stalo v dome Montielovcov. Ernesto je veľmi zarmútený, čo sa stalo Yoye. Armando povie kapitánovi Laresovi, že Mariane sa podarilo utiecť z Montanových rúk a v nebezpečenstve je teraz Daniel. El Chino odvedie Saru na Rickyho príkaz. Analia je veľmi prekvapená, keď uvidí, že osoba, o ktorej si myslela, že je Mariana Montielová, je mŕtva. Prisahá Rickymu Montanovi smrť za všetko, čo urobil. Analia-Mariana je odhodlaná vrátiť sa do domu Palomaru, aby vyslobodila Daniela. Daniel je brutálne zbitý na Rickyho rozkaz. Analia a Analia-Mariana sa nečakane stretnú v aute, kde vezú Daniela, aby ho odstránili.

 

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

Náhľad fotografií zo zložky Marlene

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.