Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 107-110/178

12. 7. 2010

Obrázok Videli ste...

107/178:Pondelok Detektív Braund dostane dokumenty, ktoré odhaľujú skutočnú identitu Carmen. Olga si robí starosti kvôli Ernestovmu zdraviu a kvôli tomu, čo by mohla urobiť Carmen  a ako by mohla zneužiť jeho zdravotný stav. Isabel povie Mauriciovi celú pravdu o vzťahu medzi Marianou a Olgou. Mauricio sa prizná Danielovi, že je zamilovaný do Any a Daniel sa rozzúri, pretože neverí v Analiinu nevinu. Adriana rozpozná Agustínu a Carmen započuje, ako jej hovorí, že ona je Anina mama.

 

 

108/178:Utorok Agustina sa poháda s Carmen za to, že osočí jej dcéry, Carmen ju v amoku zhodí zo schodov pred očami Adriany a Yoyi. V tej chvíli príde polícia, aby ju odviedla na policajnú stanicu na vypočúvanie. Isabel sa porozpráva s Olgou a povie jej, že to bola Carmen, kto zaplatil Antonii a Pamele, aby ukradli jej dcéru a vydávala Obrázok ju za dcéru vlastnú. Ricky požiada Cristobala, nech zistí, kedy a kde prepustia Analiu, aby bol on prvým, kto ju prijme s kyticou kvetov. Analia vojde do miestnosti na vypočúvanie, kde sa nachádza Carmen, povie jej, že ten list existoval, lebo ona sama ho čítala. Carmen požiada, nech jej ukážu ten list, ale nanešťastie to nemôžu urobiť, pretože sa stratil. Analia povie, že je pripravená povedať veľa vecí, ktoré vie o Carmen.

 

 

109/178:Streda Carmen požiada, nech jej ukážu ten list, aby sa potvrdilo, čo hovorí, ale nanešťastie tak nemôžu urobiť, pretože list sa stratil. Analia povie detektívovi, že je ochotná a pripravená povedať mnoho vecí, čo vie o Carmen. Ricky je podráždený, lebo nevedel nájsť Cristobala, ale on mu hovorí, že Analiu prepustia z väzenia nasledujúci deň, a on ju tam bude čakať. El gordo naznačuje Sare, že môže využiť moment, keď Analiu prepustia z väzenia, aby ju zabil. Chanicua ide do Pamelinho bytu, aby vzala nejaké vec; predtým, ako príde do bytu, si všimne, že polícia hľadá Pamelu. Páter Benito sa rozpráva s Danielom a povie mu o skutočnom Marianinom pôvode.

 

 

Obrázok 110/178:Štvrtok Páter Benito povie Danielovi, že skutočná matka Mariany je Olga Palacios, ktorú Carmen nenávidí, pretože Ernesto bol do nej zaľúbený. Isabel príde navštíviť Analiu a povie jej, že povedala pravdu Olge o Mariane. Analia si robí veľké starosti a vie, že Adriana a Ernesto sú v tom dome vo veľkom nebezpečenstve. Carmen vyčíta Yoye, že ju odviedli na policajnú stanicu, vyhráža sa jej, že ju vyhodí z domu, ale Yoya nie je ochotná odísť z domu. Chanicua sa spýta Pamely, aké dohody má s Carmen. Pamela jej povie, že vie o nej veľa vecí, a preto ju chce zabiť. Sara najme zabijaka, aby zabil Analiu nasledujúci deň, ako vyjde z policajnej stanice.

 

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

Náhľad fotografií zo zložky Mariana Andrade

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

pre Danielu

(Hanka, 21. 7. 2010 17:51)

Tu to je :
www.cucaj.sk/index.php?topic=119438.0
staci sa zaregistrovat a malo by to ist :)

PROZBA

(DANIELA, 21. 7. 2010 1:06)

PROSIM VAS VEDEL BY MI NIEKTO PORADIT KDE SA DA POZRIET REPRIZA LEBO SOM TO HLADALA ALE NA INTERNETE NIJE PROSIM PORATE MI DAKUJEM