Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 115-118/178

26. 7. 2010

Videli ste...

115/178:Pondelok Isabel a Daniel sa snažia presvedčiť Ernesta, aby povolil hospitalizovať Carmen v psychiatrickom ústave. Ernesto im dá povolenie. Analia povie Camile, že ona ju nahradí ako tanečnicu v klube El Gato Verde, pretože Ricky prijal jej výpoveď. Daniel oznámi Isabele správu o jeho svadbe so Sarou. Marlene vyzná Camile lásku a povie jej, že ju bude vždy čakať v klube El Gato Verde. Carmen prenasleduje sestru Teresitu až do domu Chanicuy. Ricky podaruje Analii prsteň a požiada ju o ruku. El Chino sa prizná Cristobalovi, že neverí Analii, je presvedčený, že sa dohodla na svojom prepustení s protidrogovým oddelením a ak je to pravda, nebude dlho trvať, kým ju odstráni.

 

 

Obrázok 116/178:Utorok Cristobal sa snaží presvedčiť El China, aby dôveroval Analii, povie mu, že on sa postará o Analiu, ak uvidí, že chce zradiť Rickyho. Analia povie Rickymu, že chce vedieť, kto poslal Carmen fotografie, kde ona mieri na Marianu. Carmen spôsobí Chanicue nehodu a zaútočí na Pamelu. Miguel porozpráva Camile, že on je skutočným otcom Chanicuiných detí. Páter Benito nájde Camilu celú dobitú, ale myslí si, že to je Carmen z Grécka, bývalá prostitútka spred mnohých rokov. Pri návrate do Armandovho domu si Analia všimne, že na mieste, kde mala nehodu, umiestňujú kríž a povedia jej, že tu umrela iná osoba.

 

 

117/178:Streda Páter Benito nájde Carmen a odvedie ju domov, Carmen je veľmi pomýlená. Miguel sa prizná Camile, že podviedol Chanicuu. Camila sa nepostaví na stranu Miguela. Carmen odvedú do psychiatrického ústavu a Ernesto si robí kvôli nej veľké starosti. Analia sa stretne s Dakotou, dcérou ženy, ktorú zavraždili na tom istom mieste, ako mala Mariana nehodu a u Analii vzrastú pochybnosti. Marlene si robí obavy, že Analia sa objavila v bare, Rickyho úplne pobláznila a takto sa to Armando dozvie. Armando pracuje na novom experimente.

 

 

Obrázok 118/178:Štvrtok Armando má skutočnú Analiu ukrytú v podzemí domu. Camila porozpráva Aguirremu, že sa chce odlúčiť od Miguela. Olga sa dozvie, že Chanicua prišla o bábätká. Carmen sa snaží presvedčiť Daniela, že nie je na vine, nech ju dostane z psychiatrického ústavu. Roberto odhalí druhú Analiu, ktorá mu ujde z pivnice domu a vybehne na ulicu. Chino a Gordo prenasledujú Analiu. Analia v plnej miere nadobudne pamäť a uvedomí si, že je Mariana.

 

 

 

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Mariana Andrade

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Pre Adku

(Laura, 20. 7. 2010 12:00)

Je to stranka: http://novely-videa.webs.com/elrostrodeanaliask.htm

prosim napiste

(ADKA, 13. 7. 2010 18:48)

nevietemi niekto povedat kde si stiahnem alebo pozriem tieto diely v slovencine idem na dovolenku a tak ich neuvidim prosim napiste mi to tu k tymto dielom