Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 145-148/178

20. 9. 2010

 

Videli ste...

Obrázok 145/178:Pondelok Ricky Montana je zatknutý, René informuje Saru, že byt je obkľúčený políciou,  El China vypočúvajú ohľadom toho, čo sa stalo s Danielom a  Sarou.  Daniel je napadnutý a odvezený na jednotku intenzívnej starostlivosti. René porozpráva Sare, že Daniel žije a je hospitalizovaný v tej istej nemocnici. Isabel naznačí Mariane, že Adriana ju nepotrebuje ako svoju priateľku Anu, ale ako svoju mamu. Cristóbal povie Lupe, že El Chino je zadržaný. Mariana porozpráva Adriane, že Daniel je vážne zranený a nachádza sa v nemocnici.  Aguirre doručí Camile a Agustine dokumenty týkajúce sa kúpy statku.  Sara požiada Reného, aby vyhľadal doktora Armanda Riveru.

 

 

 

 

146/178:Utorok Ricky je premiestnený do väzenia, El Gordo je na úteku a volá Sare so žiadosťou o pomoc, ale ona ho odmietne. Všetci veria, že Sara je mŕtva. Analía – Mariana vezme Adrianu do nemocnice na návštevu Yoye a Daniela. Vicky rozpráva Miguelovi o článku v novinách, kde píšu, že podnik Obrázok je spojený s obchodom s drogami a krachuje. Yoya zomrie. Carmen liečia elektrošokmi. Sara chce využiť bankrot podniku na nákup akcií a plánuje použiť El Gorda ako nastrčenú figúrku.

 

 

147/178:Streda El Gordo ide požiadať svoju ženu o peniaze alebo šperky, ktoré by mohol predať a finančne sa vzchopiť. Miguel odmieta prijať skutočnosť, že spoločnosť sa zatvára.  El Gordova manželka ukáže svojmu mužovi noviny, kde sa spomína jeho meno. El Gordo zavolá Sare a rozhodnú sa spolčiť. El Gordo požiada Simona o falošné identifikačné dokumenty pre Saru. Mariana povie Adriane, že Carmen potrebuje lekárske vyšetrenie. Analia sa znovu stretáva s Agustinou a Camilou.  Montana sa rozpráva s ľudmi zo Sinaloa ohľadom plánu úteku z väzenia. Analia vysvetľuje Agustine, že Mariana má stále rovnakú tvár. Sara nariadi Renému, aby previedol všetky svoje peniaze z účtov v Monaku,E Gordo požiada Saru o peniaze. Montana poprosí dona Maria a Caimana Suareza, aby poslali darček mužom, ktorí ho zradili.

 

 

Obrázok 148/178:Štvrtok Carmen si myslí, že Adriana je jej jedinou záchranou. Lupe ide navštíviť El China do väzenia. Cristóbal hovorí Lupe, že sa o nich postará. Analia presvedčí Camilu, aby bojovala za lásku ku Cristóbalovi. Mariana vysvetľuje donovi Ernestovi, prečo sa Daniel oženil so Sarou. Ricky sľubuje, že sa postará o Analiu a taktiež Cristóbala. Cristóbal požiada Camilu o stretnutie, aby spolu oslávili koniec operácie. Isabel povie Mariane, že Mauricio súhlasil, aby ona spravovala Danielove peniaze na záchranu firmy. Rene informuje Saru, že Mariana žije, Mariana sa ide porozprávať s Olgou. El Gordo, Sara a Rene sa spoja.

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

Náhľad fotografií zo zložky Miguel Andrade

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

El Gordo

(Ariana, 8. 9. 2010 12:33)

prečo píšeš el gordo, keď je to ten advokát čo mu hovoria Tučko