Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 49-52/178

26. 3. 2010

ObrázokVideli ste...

49/178: Pondelok Rene povie Sare, aby sa znova spýtala Montanu na Analiu, Chanicua povie Miguelovi, že všetko, čo spravila, urobila preto, lebo ho milovala  a nemohla zniesť, že ho vidí s inou ženou. Analia sľúbi Danielovi, že sa už nikdy viac od neho nevzdiali; Carmen uskutoční čary, čo jej ukázala Dionisia.  Yoya si všimne, že Carmen ju oklamala  a prinútila ju, aby otrávila Ernesta. Cristobal príde pozrieť do nemocnice kapitána Larisa; Číňan sa stretne s Analiou v Camilinom dome; Montanu prevezú do inej väznice; Číňan vystríha Analiu, že ak sa vo väzení niečo stane Montanovi, zaplatí sa za to. Camila povie Číňanovi, že Analia je v tom dome, pretože Cristobal chcel od nej vytiahnuť informácie. Sara zavolá Montanovi a povie mu, že ona zariadila, aby mu prišiel do väzenia mobil.

 

 

Obrázok 50/178: Utorok Sara požiada Rickyho, nech zoženie nejaké kompromitujúce fotky Analie, aby mohla znovu získať Daniela. Cristobal povie Camile, že sú v nebezpečenstve a nechce ublížiť jej ani jej rodine. Agustina porozpráva Analii, že kapitán Laris je hospitalizovaný a je vo veľmi vážnom stave. Vicky dá Sare jednu Aninu fotku, ktorú našla na internete a na ktorej je Ana nahá. Analia sa spýta Camily, kde pracuje po nociach a ona jej porozpráva pravdu, že pracuje v klube Rickyho Montanu. Camila požiada Analiu, aby odišla z domu, lebo všetkých tak vystavuje nebezpečenstvu. Murillovi ľudia najmú niekoľko ľudí preoblečených za mníšky, aby zabili kapitána Larisa v nemocnici. Analia dostane obálku s fotkou.

 

Obrázok 51/178: Streda Sara odovzdá fotku nahej Any všetkým zamestnancom vo firme, a tak ako Carmen, všetci začnú šíriť reči. Daniel sa pokúsi pomôcť Ane, ale ona odmietne jeho ponuku a je načase, aby konfrontovala svoj problém so Sarou. Ana vyčíta Sare, čo spravila, aby ju zničila; Sara jej odpovie, že ak neodíde, zničí 500 ďalších kópií. Vicky povie Renemu, že Analina fotka bola fotomontáž, ktorú spravila ona sama v programe, čo si stiahla z internetu. Do nemocnice prídu Murillovi muži preoblečení za mníšky. Rozčúlená Sara zavolá Renemu a požiada ho, aby povedal Vicky, že má výpoveď a nech sa viac neukáže vo firme. Mauricio príde do Aninej kancelárie, aby sa jej ospravedlnil za spôsob, akým sa k nej správal.

 

 

Obrázok 52/178: Štvrtok Marlene príde domov k Agustíne, aby sa spýtala na Analiu. Číňan a Marlene upodozrievajú Camilu, myslia si, že Camila a Analia sa spojili, aby dostali Rickyho do väzenia. Ana porozpráva Robertovi a Armandovi, čo robí Sara, aby sa vzdialila od Daniela a aby ju dostala z firmy. Ana povie Armandovi a Robertovi, že čoskoro sa vydá za Daniela. Daniel zvolá poradu, aby zhodnotili vedenie prezidenta podniku, ale Sara ich predbehne a povie, že ohlási svoju výpoveď Správnej rade. Daniel si robí veľké starosti o Sarinu výpoveď; vie, že ona vyvolá spor. Daniel navrhne Ane, aby stanovila dátum svadby. Sara pošle Rickymu do väzenia počítač, aby mohli mať priame spojenie. Armando nájde Robertove nahrávky o experimentoch a požiada ho, nech sa rozhodne, či chce byť naďalej jeho asistent alebo nie. Marlene sa vyhráža Camile.

 

 

 

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Scény z telenovely

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

tento tyzden

(Lenka, 3. 4. 2010 21:22)

tento tyzden som nepozerala, tak dakujem za obsah, ale uz sa velmi tesim, ze po Velkej noci to bude skor, tak budem pozerat.

sortilegio na FB!

(sortilegio, 26. 3. 2010 22:37)

Caro lasky / Sortilegio na Facebooku:) http://www.facebook.com/pages/Caro-lasky-Sortilegio/103920942978417