Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 9-12/178

18. 1. 2010

Videli ste...                                          Obrázok          9/178: Daniel presvedčí Analiu, aby prišla na večeru a vyriešilo sa tak nedorozumenie s Carmen. Carmen sa veľmi rozčúli, keď sa dozvie, že Analia bude s nimi doma obedovať; nikdy neočakávala, že sa veci vyvinú touto cestou. Sara presvedčí Carmen, že musí byť prítomná na tej večeri a že musia ukázať Danielovi, že súhlasia s jeho rozhodnutím. Ricky požiada El China, aby sa k nemu pridal a skoncovali s Murillovcami, pretože vie, že dostane veľkú zásielku. Ana urobí dobrý dojem na Ernesta, ale nie na Carmen.

Obrázok 

10/178: Policajnému agentovi sa nepodarilo zatknúť drogových dílerov. Ricky vedel o tejto pasci a namiesto Murilla prišiel Armando, čo Rickyho úplne šokovalo, pretože to neočakával. Počas večere je každý napätý kvôli Sariným poznámkam. Ernesto obhajuje Analiu. Keď Adriana ukáže Analii fotku jej matky, zostane zrazu ohromená. Armando vezme Rickyho k sebe domov, aby mu ošetril rany. Sara je veľmi rozčúlená kvôli tomu, čo sa stalo v Ernestovom dome; verí, že stráca Daniela. Kapitán Laris a jeho muži prepustia Martina Murilla.

 

 

Obrázok 11/178: Analia konfrontuje Armanda, že jej nepovedal pravdu o nej a oznámi mu, že osoba, čo sa zjavuje v jej snoch, je Danielova žena, čo zomrela veľmi blízko jej domu. Yoya a Daniel sa boja kvôli Ane. Keď sa Roberto prebudí z bezvedomia, Ricky ho berie ako svojho rukojemníka. El Chino a Celestino si robia starosti, že Ricky zmizol; sú úplne presvedčení, že ho vzali Murillovci. Armando nemá na výber a musí povedať Robertovi, že Ricky je jeho syn. Sara a Daniel letia do Atlanty, aby podpísali najväčšiu a najdôležitejšiu zmluvu, akú získali za posledných päť rokov. Analia je veľmi sklamaná a nahnevaná, keď zistí, že Daniel cestuje so Sarou.

Obrázok 

12/178: Carmen vnúti Analii nosiť rovnošatu pre slúžky. Montana zavolá El Chinovi, aby prišiel po neho do domu, kde sa nachádza. Carmen zakáže Analii jesť v jedálni a pošle ju do kuchyne. Montana vyčíta Armandovi chirurgické zákroky, čo na ňom vykonal; vytkne mu aj to, že nechal zomrieť matku. Montana povie Armandovi, že toto sú dôvody, prečo ho tak veľmi nenávidí. Ernesto sa u Carmen prihovára za Anu. Isabel dáva otcovi Benitovi dôkazy, čo uznávajú Saru za vinnú; kňaz musí sľúbiť, že ich dá polícií, ak by sa jej niečo malo stať. Sara povie Danielovi, že s ním čakala dieťa.

 

 

POZOR! Váš obľúbený seriál môžete sledovať už aj ONLINE pon-štv o 21:30 na webe! http://doma.markiza.sk/live-doma

 

 

 

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

Náhľad fotografií zo zložky Cristóbal Colón

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

odkaz

(adriana, 6. 1. 2010 13:42)

ahooj super stranka bolo by dobre tam dat aj videa myslim cele casti z telenoveli

Spriatelenie stránky

(Jankooo, 24. 12. 2009 15:57)

Ahoj... Tesim sa na tuto telenovelu, vyzera byt zaujimava.. Adminke odkazujem, ze stranka je super a chcem sa spytat ci by sa nechcela spriatelit... Ja mam stranku o Zacovi Efrovi... Cekni www.janko-zacinko.webs.com
Ak hej thak mi napis do guestbook :) Krásne a nicim nerusene Vianoce prajem