Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 153-156/178

4. 10. 2010

Obrázok Videli ste...

153/178:Pondelok Pokúsia sa zavraždiť el Gorda, ale zabijú ženu, s ktorou bol. Ernesto požiada Isabelu o vysvetlenie ohľadom miesta Marianiných pozostatkov, Miguel sa dozvie, že stratil kontrolu nad firmou a teraz majú akcionári minoritný podiel. Rene povie Sare, že Daniel je mŕtvy, Adriana požiada Marianu, aby ju nechala zavolať mame, Ricky Don Mario a Caiman Suarez dokončia svoj plán o úteku; v izbe, kde dohliadajú na el China, vybuchne bomba, doktor Sevilla sa pokúsi presvedčiť detektíva Braunda, že Carmen sa uzdravila, Carmen sa ospravedlní Ernestovi, Ricky je preložený do cely s maximálnou kontrolou, detektív Braund oznámi Carmen, že ju preložia do väzenia.

 

 

Obrázok 154/178:Utorok Isabel oznámi Mauriciovi, že spoločnosť už nepatrí Mariane ani donovi Ernestovi, páter Benito sa porozpráva s Monseňorom o odchode z kňazstva, Ernesto povie Mariane, že Carmen sa jej ospravedlnila a mrzí ju to, Olga povie pátrovi Bentovi, že Mariana je nažive, Roberto a Armando začnú s Danielovou operáciu, Mariana sa prizná donovi Ernestovi, že ona je jeho dcéra, Saru prijmú do nemocnice, Carmen vyzdvihnú v centre pre duševnú rehabilitáciu, el Chino povie Cristobalovi, že je medzi nimi špión, Mariana sa pokúsi presvedčiť pátra Benita, aby neodchádzal z kňazstva, Rene ukáže Sare nový byt.

 

 

Obrázok 155/178:Streda Carmen sa pokúsi zbaviť pút a podarí sa jej utiecť po tom, ako zabije strážcu, čo na ňu dohliadal. Príde do domu k el Gordovi, s ktorým je Gallo Pinto, chce vybrať z trezoru peniaze. Danielova operácia sa veľmi podarí, teraz čakajú, kým sa preberie z kómy. Vicky sa podarí vziať zo Sariných účtov desať miliónov dolárov, ktoré mala, a rozhodne sa ísť na Bahamy. Armando povie Mariane, že sú pripravení, aby jej vrátili tvár.

 

 

156/178:Štvrtok El Gordo zavedie Carmen do bytu a povie jej, čo sa stalo Sare. Sara vyhľadá Vicky, aby jej vrátila peniaze, ale Vicky sa im postaví a utečie. Mariana povie Adriane, že ona je Mariana, jej skutočná matka. Cristobal, Vallejo, Analia a Mayaguez plánujú presťahovanie Montanu, ktorý im povie, že je medzi nimi policajný špión, Mayaguez povie Montanovi detaily presťahovania. Sara pohrozí Armandovi, ak ju nebude operovať. Daniel sa začne preberať.

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Miguel Andrade

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.