Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 119-122/178

2. 8. 2010

Videli ste...Obrázok 119/178:Pondelok Analiu zavezú do nemocnice, Isabel si myslí, že Analia znovu nadobudla pamäť. Roberto povie Armandovi, že zmizla Analia, vydajú sa ju hľadať. Skutočná Analia tiež znovu získava pamäť. Vicky a Miguel nájdu spôsob, ako Sara spreneverí firmu. Miguel sa dozvie, že Chanicua stratila bábätká. Carmen zabije jedného zdravotného pracovníka a podarí sa jej utiecť z psychiatrickej kliniky.

 

120/178:Utorok Analia sa zobudí a vraví, že je Mariana Montielová a chce vidieť Daniela a dieťa. Daniel a Sara sa zosobášia na notárskom úrade. Carmen zabije zdravotného pracovníka, ktorý sa o ňu staral a ujde zo sanatória. Analia utečie z miesta, kde ju držali uväznenú a požiada jedného muža o pomoc, ten chce, aby sa identifikovala. Vtom vidí, že jej prenasledovatelia sa blížia a rozhodne sa dať na útek. Cristobal si poraní nohu, keď sa snaží zabrániť, aby Jazminu prešlo auto. Armando príde Obrázok do nemocnice, kde sa stretne s Rickym, ktorý sa rozprával s Isabelou, pretože mu nedovolili navštíviť Analiu.  

 

 

121/178:Streda Ricky sa postaví zoči-voči Armandovi, pretože Armando mu nechce dovoliť, aby videl Analiu – Mariana vyčíta Armandovi, čo urobil. Žiada ho, aby jej vysvetlil premenu jej tváre, on sa jej pokúša pichnúť injekciu, avšak ona sa vzpiera, v tom momente príde Isabel a zabráni mu, aby podal Analii – Mariane injekciu na Robertovu žiadosť. Roberto povie Isabele, že musia chrániť Marianu, pretože v Armandových rukách je vystavená nebezpečenstvu, lebo doktor Rivera je šialený. Daniel sa rozpráva s Miguelom a žiada ho o informáciu ohľadne operácie, čo robí Sara, a požiada ho, aby povedal túto informáciu Obrázok kapitánovi. Carmen zabije jednu ženu, aby mohla utiecť ošetrovateľom, ktorí ju hľadajú po celej psychiatrickej klinike. Roberto porozpráva Danielovi, že Mariana je nažive a že sa nachádza v nemocnici v Los Angeles, ona v ten deň zistila svoju skutočnú identitu, ale Daniel tomu neverí.

 

 

122/178:Štvrtok Sara a Rene potvrdia preloženie operácie. Vicky si všimne operácie, ktoré urobila Sara. Daniel neakceptuje všetko, čo  mu Roberto rozpráva, Rorberto mu chce všetko dokázať, ale Daniel sa rozhodne radšej odísť na medové týždne so Sarou. Všetci v dome Montielovcov si robia veľké starosti, pretože sa už dozvedeli, že Carmen utiekla zo sanatória. Analia sa stretne s Cristobalom a povie mu, že Armando Rivera ju držal zavretú v pivnici hneď po nehode, čo mala s Marianou. Ricky požiada el China, aby odviedol Analiu tam, kde ju nik nenájde. Cristobal sa rozhodne odviesť Analiu-Marianu ku kapitánovi Laresovi.

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Roberto Méndez

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

neviem

(Lenka, 19. 7. 2010 13:01)

nejde mi nacitat tato stranka, neviete co sa to tu robi?

wau

(Analia, 17. 7. 2010 19:55)

takže doktor Rivera držal pravu Analiu v pivnici??!

zacina sa to zlepšovat :-P