Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 1-4/178

4. 1. 2010

Videli ste...                                         Obrázok 1/178: Analia je tajná agentka, ktorá sa snaží zistiť, kto zabil jej kolegu policajta, lásku jej života. Mariana Andrade je prestížna podnikateľka, ktorá zistí, že jej manžel Daniel Montiel jej je neverný s jej sesternicou Sarou Andrade. Ricky Montana je zločinec, ktorý chce s pomocou Sary využiť Marianinu spoločnosť na pranie špinavých peňazí. Mariana konfrontuje Daniela a Saru a povie im, že vie všetko o ich pomere. Ricky Montana prikáže Analii, aby zabila Marianu. Mariana a Analia havarujú.

Obrázok 2/178: Armando a Roberto nájdu telo Mariany v hroznom stave a odnesú ho do laboratória. Do rezidencie Montielovcov príde polícia, ktorá im oznámi, že Mariana mala nehodu. Analia je nezvestná, nikto nevie, kde sa nachádza, Ricky Montana prikáže svojim chlapom, aby ju našli a zabili. Isabel vydiera Saru fotografiami a nahrávkami, ktoré mala Mariana pri sebe. Miguel sa dozvie o Marianinej smrti a rozhodne sa vstúpiť do zločineckého gangu. Armando a Roberto sa rozhodnú vstúpiť do policajného zboru a využiť všetky svoje lekárske znalosti a odborné vedomosti s cieľom nájsť Analiu.

 

 

Obrázok 3/178: Daniel a Sara sa stretnú v bare a Sara pozve Daniela na obed do reštaurácie v Dallase.   Analia zachráni Adrianu, ktorá sa topí v mori. Daniel nevie, ako poďakovať Analii za to, že zachránila jeho dcéru a pozve ju k sebe na čaj, aby sa zahriala. Sara pripraví všetko na výlet s Danielom a chce ho presvedčiť, aby opäť začal pracovať v spoločnosti. Isabel oznámi Sare, že kapitán Quintero sa vzdal svojej funkcie, pretože prevážali zločincov zapojených do obchodovania s drogami. Sara povie Montanovi, že musí vyriešiť problém s Quinterom. Daniel ponúkne Analii, či by nechcela pracovať ako Adrianina opatrovateľka. Chino spozná Analiu, keď ju zbadá na ulici a prenasleduje ju autom, ale Roberto a Armando mu zabránia dostať sa bližšie. 

Obrázok 4/178: Armandovi a Robertovi sa podarí zahladiť stopu po Analii, aby ju Montana so svojimi chlapmi nemohol prenasledovať, Analia sa im stratí. Montana ponúkne peniaze tomu, kto získa akékoľvek informácie o tom, kde sa nachádza Analia. Armando sa obáva o jej bezpečnosť a povie jej o tom, ale ona sa rozhodne, že je čas žiť ďalej.  Carmen je absolútne presvedčená, že Sara je pre Daniela tá pravá, že je ideálnou spoločníčkou, ktorá mu pomôže žiť ďalej. Analia zavolá Danielovi a prijme jeho ponuku na pracovný pohovor. Sara je nešťastná, pretože Daniel zrušil jej pozvanie na obed. Armando požiada Analiu, aby mu dala trochu času na to, aby zistil viac o jej minulosti. Sara príde na miesto, kde sa má Daniel stretnúť s Analiou.

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Scény z telenovely

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

ahojky

(jozef holub, 27. 10. 2010 7:10)

ANALIA SI V TOMTO SERIIALI MOJA HEREČKA CHCEL BISOM SA STRETNUT STEBOV AJZ MARIANOV

prava tvr vasne

(karina, 3. 10. 2010 13:14)

ja som sara andradeova a paci sa mi ricky montana

analía

(anonym, 26. 8. 2010 16:46)

pozeraj na internete akoje čarolásky tam je aj živé vysielanie na tv doma a ked hrá na televízii hraje aj tam

PROZBA

(DANIELA, 21. 7. 2010 1:15)

TENTO SERAL JE SZPER VELMI RADA SOM HO POZERALA NA STANICI TV DOMA ALE ZRUSILI NAM TENTO KANAL JE UZ KODOVANY PROSIM VAS DAL BI POZRIET NIKDE NA INTERNETE AKO SERIAL CARO LASKY KTORY TERAS SLEDUJEM Z ARCHIVU PROSIM VAS PORATE MI ANALIA JE SUPER A CHCELA BI SOM SI HO DOPOZERAT VELMI MI CHYBA PORATE MI DAKUJUM

I Love

(VaneSqa64§Analia, 24. 3. 2010 20:28)

Ježíííš ja MILUJEM telenovelu pravá tvár vášne je to supééér a najradšej mám Analiu a Daniela.
PS: Sara je krava

sara

(mimusa, 20. 3. 2010 22:17)

ste super ludia velmi reada pozeram telenovelu prava tvar vasne ale super si tam thy analia ale aj daniel mam vas velmi rada
s pozdravom mimusa
ste ssssssssssuuuuuuuupppppppppeeeeeerrrrrrr vsetci

analija

(monika, 27. 1. 2010 15:44)

ahoj analia si moja najlepsia hereska viem ze sa volas ajmarianna v serialy prava tvar vasne . a este sa volas aj marianna v serialy viktoria . a naozaj sa volas vanda ruziskova . uz sa nemozem doskat ked bude posledna seria. apozdravuj daniela saru joju.analia zacala som pozerat prava tvar vasne v seriji 1 epizoda analija si uzasna hereska. vies dobre hrat prosim az toto uvidis tento texst tak my napis na 4 ever mam nik cleo 15 cau s pozdravom monika ahoj.

AHOJKI

(KIKA, 20. 1. 2010 16:26)

SI MOJA OBLUBENA HERECKA A NEMALA SOM RADA KED TAN RIKI MONTANA SHODIL NA ZEM A ESTE ZE RIKI NEMAL RAT SVOJHO ODCA A ZE OBCHODOVAL Z DROGAMA Z MAFIOV A MAM VAS RADA VENUJE KIA

EL rostro de Analia

(evka, 5. 1. 2010 12:21)

joooj ako keby ste sem nemohli šupnúť už aj všetky časti :) :D:D:D.......

odkazy Anne a spol.

(admin, 4. 1. 2010 23:19)

Bohužiaľ, TV DOMA nevysiela Pravú tvár vášne online. Skúšal som to počas vysielania ale bohužiaľ NIE!
Preto sledujte o 21:30 TV DOMA!

odkaz

(Anna, 4. 1. 2010 22:59)

Ahoj,bude tato telenovele aj onljne?bolo by to super ak ano

kjfhksdf

(kfjalfkaj, 4. 1. 2010 20:14)

a ty to tu budes davat online?

odkaz

(admin, 4. 1. 2010 10:36)

AHOJ, neviem ci bude chodit online. Pravdepodobne nie, keďže to bola pre TV DOMA dosť drahá novinka. Ale ak áno, dám sem info :)

Ahoj

(Ahoj, 4. 1. 2010 10:06)

Ja sa chcem spýtať, či nevieš či táto telenovela bude chodiť aj online???

mnoo

(viki, 19. 12. 2009 12:44)

kedy o ktorej to pojde????