Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 33-36/178

1. 3. 2010

Videli ste...                                          Obrázok             33/178: Pondelok Armando dá Ane falošné papiere s jej menom, Isabel povie Danielovi, že by uprednostnila, keby sa oženil radšej s Anou ako so Sarou. Sara sa spýta Mauricia na názov baru, kde pracovala Ana ako striptérka, ale on jej odpovie, že bude lepšie, ak to nebude vedieť, lebo nechce problémy s Danielom; Adriana povie Carmen, že ju nenávidí za to, ako sa zle správala k Ane. Armando povie Ane, že on ju mal odviezť do nemocnice a oznámiť to polícii a nie ju vziať do laboratória. Ricky Montana sa spýta Delgada, koho bol nápad sfalšovať zoznam pasažierov, či jeho alebo Sarin.

Obrázok 34/178: Utorok Delgado povie Montanovi, že Sara bola tá, ktorá nariadila sflašovať zoznam pasažierov, Carmen sa dozvie, že Ernesto roky posielal peniaze Olge. Miguel sa spýta Olgy, či vzťah s Ernestom bol len na jednu noc. Rene požiada Saru, aby si dávala pozor na seba. Sara sa spýta Montanu, či pozná Analiu, ale on jej odpovie, že nikdy o nej nepočul. Ricky Montana chce vedieť, čo zamýšľa Sara a prečo chce vedieť viac o Analii. Sara a Rene privítajú Anu v spoločnosti, Sara povie Danielovi, že sa chystá výročná oslava firmy u Montielovcov a že by si mal pripraviť úvodnú reč.

Obrázok 35/178: Streda Isabel poradí Ane, aby neverila Sare. Ana pristihne Daniela a Saru, ako sa bozkávajú v kancelárii. Yoya požiada pána Ernesta, aby ešte neprezradil, že Miguel je jeho syn. Cristobal oznámi Miguelovi, že sa postará o Camilu. Carmen ide k Olge, aby si domáhala peniaze, ktoré jej Ernesto roky posielal. Daniel povie Ane, že nemôžu žiť oddelene a požiada ju o ruku, Carmen spozná Miguela z nehody, keď sa jej Chanicua vyhrážala nožom. Ernesto požiada Daniela, aby našiel pracovné miesto vo firme pre Miguela svojho syna. Vicky dá Ane pozvánku na výročnú oslavu spoločnosti u Montielovcov. Carmen sa sťažuje Yoyi, že jej nepovedala, že Olga má syna.

Obrázok 36/178: Štvrtok Analia, Isabel, Ernesto a Armando sa idú spolu von naobedovať. Vicky povie Sare, že Ana a Isabel sú veľmi dobré priateľky. Isabel prezradí Armandovi, že vie všetko o Analii, avšak môže sa spoľahnúť na jej pomoc a úprimné priateľstvo. Ernesto zavolá Olge a požiada ju, či by sa nemohli stretnúť. Miguel požiada Camilu o ruku. Montana žiada Cristobala, aby sa stretol s Analiou, Isabel povie Danielovi, že Sara sa k nemu nehodí. Sara oznámi Danielovi, že firma má účtovné problémy kvôli neporiadku v administratíve. Olga odovzdá Miguelovi šeky, čo jej Ernesto roky posielal. Carmen vyčíta Isabel, že v Aninom mene zneucťuje Marianine spomienky. Daniel vyhľadá Montanu v El Gato Verde a povie mu, že sa musia porozprávať o Analii.

 

viac na www.tvdoma.sk

 

Náhľad fotografií zo zložky Ricky Montana

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

ewd

(ewdwe, 4. 3. 2010 19:44)

super

timea

(timea, 20. 2. 2010 15:48)

tim

timea

(timea, 20. 2. 2010 15:47)

unnnn

ggggg

(timea, 20. 2. 2010 15:46)

krasne