Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 29-32/178

22. 2. 2010

Obrázok Videli ste... 29/178: Pondelok Miguel sa naďalej chce oženiť s Camilou aj napriek Olginmu nesúhlasu. Sara chce, aby s Danielom sformalizovali svoj vzťah a požiada ho o ruku. Analía zavolá k Montielovcom a zistí, že Adriana je veľmi chorá. Doktor povie, že Adrianin stav je veľmi vážny. Camila presvedčí Marlene, aby jej povedala o Analíi. Analii sa podarí vyhnúť hliadke gangu, ujde z miesta,  kde bola schovaná a stretne sa s Armandom, avšak sú prichytení práve v momente, keď sa snažia ujsť. Armanda veľmi zbijú. Chanicuina žiarlivosť spôsobí, že Chanicua povie Miguelovi o mieste, kde robí Camila.

Obrázok 30/178: Utorok V štvrti sa strhne prestrelka medzi gangami.  ”Pelon” chce zabiť všetkých členov gangu, čo držali v zajatí Analíu. Armandovi a Analii sa podarí ujsť počas prestrelky. Ana riskuje a ide do Montielovej rezidencie, aby navštívila Adrianu. Sara sa naďalej snaží získať Daniela, teraz keď ho Ana opustila. Agustína chce ísť a vidieť miesto, kde Camila pracuje a začne ju vypočúvať, aby zistila názov a adresu miesta. Camila sa jej snaží vyhnúť.  Sara dá Rickymu zoznam pasažierov, ktorí cestovali s Toledom v lietadlách spoločnosti. Keď Adriana uvidí Anu, rýchlo sa zotaví. Ernesto opäť oznámi Carmen, že sa s ňou chce rozviesť. Carmen zistí, že Ana je v Adrianinej izbe.

Obrázok 31/178: Streda Olga objasní Miguelovi pravdu o tom, kde Camila pracuje. Sara si najme súkromnú detektívku, aby zistila všetko o Isabele. Carmen vyhodí Anu z domu a Daniel povie Carmen, že sa rozhodol odísť z domu a vziať so sebou aj Adrianu. Mauricio vysvetlí Sare, že Ana pracovala v bare ako tanečnica. Miguel vyzná lásku Camile, ktorá mu vytkne, že najprv hovoril s Agustínou a nie s ňou. Analía prijme Danielovu pracovnú ponuku asistentky v spoločnosti. Sara povie Carmen, že Ana pracovala ako striptérka a tanečnica v bare.

Obrázok 32/178: Štvrtok Armando povie Robertovi, aby vymyslel nejaký plan, ako získať Adrianinu DNA. Adriana povie Ernestovi, že Carmen sa naďalej zle správa k Ane, ona a Daniel nadobro odídu z domu. Analia sa zverí Armandovi, že mu nemôže opätovať jeho lásku. Daniel sa pokúša presvedčiť Saru, že to, čo jej povedal Mauricio o Ane, nie je pravda, že všetko je len nedorozumenie. Yoya pripomenie Carmen, že ju vytiahla z nevestinca a Carmen sa vyhráža Yoye smrťou.  Miguel povie Camile, že ju miluje. Olga oznámi otcovi Benitovi, že Camila pracovala v bare ako striptérka. Montana povie Cristobalovi, že bude patriť k jeho druhej bezpečnostnej zložke, ale za žiadnych okolností nemôže opustiť univerzitu.

 

Náhľad fotografií zo zložky Camila Moncada

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

super telenovela

(mimusa badurova:), 22. 3. 2010 20:51)

je to super telenovela ale strastne mi vadi ze to ide po jednom dieli moze to ist aspon po dvoch akoze ale ... mam tam najradsej analiu a daniela ale aj crystovala a kamilu :)a prosim nepojde to aj on line
:)

ja pozeriavam telenovely

(LENKA KISOVA, 20. 2. 2010 9:30)

Pozriem si ju vzdy ked mam cas a je skvela a tie ingi lindtrong by nemuseli byt, nedavajte ich radsej tuto telenovelu....

NAJLEPSIA TELENOVELA

(katarina samuelova, 20. 2. 2010 9:28)

MALI BY STE JU DAVAT KAZDY DEN 2casti a TIEZ NA DVOCH programoch pozrite si ju urcite o 21:30 na DOMA!!!

TELENOVELA

(gara montana, 20. 2. 2010 9:25)

VYBORNA TELENOVELA DAVAJTE JU VIACKRAT V TYZDNI!!!
Vzdy si ju pozriem ked mam cas a ked som chora