Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 25-28/178

15. 2. 2010

Videli ste...                                          Obrázok             25/178: Pondelok Cristobal povie Camile, že sa mu nepáčilo vidieť ju bozkávať sa s Miguelom. Olga povie Miguelovi, že Ernesto sa s ním vždy chcel stretnúť. Marlene dá Camile darček. Ricky Montana zadá Chanicue úlohu, aby našla Analíu. Ernesto sa nakoniec stretne s Miguelom. Montana predpokladá, že Analía pri nehode s Marianou stratila pamäť. Miguel sa spýta Ernesta, či ho môže oslovovať “otec”, no Ernesto odmietne. Yoya požiada Isabel, aby nenechala Carmen ísť do Ernestovej izby, pretože by tam mohla nájsť Miguela. Muži z Chanicuinej skupiny zajmú Analíu a odvedú ju do skladu, aby sa s ňou stretol Montana. Miguel žiada Ernesta, aby mu dal prácu v jednej z rodinných firiem. Montana pošle China, aby vyzdvihol Anu.

Obrázok 26/178: Utorok Chanicua sa pokúsi vysvetliť Ane delikátnu situáciu, v ktorej sa nachádza. Cristobal povie Camile, že lokalizoval Analíu a preto už nemusí pracovať v El Gato Verde. Analía požiada Chanicuu, aby jej povedala všetko o nej. Daniel povie Adriane, že sa neožení s Anou. Adriana je naňho preto veľmi nahnevaná. Ernesto využije Isabelinu prítomnosť a spýta sa Carmen na rozvod a to Carmen rozzúri. Camila nástojí na tom, aby videla Analíu, aj keď vie, že stratila pamäť a na nič si nebude pamätať. Analía je zatiahnutá do prestrelky a Chanicua ju núti, aby sa bránila. Daniel je veľmi smutný zo svojho rozchodu s Anou. Chanicua a Ana sa vrátia do Analíinho bytu. 

Obrázok 27/178: Streda Armando navštívi Daniela, aby zistil, čo sa deje s Anou. Carmen povie Sare o rozchode a zrušení zasnúbenia Any a Daniela, a o tom, že len ona by sa mala zaňho vydať. Olga si robí veľké starosti, čo sa môže stať teraz, keď Miguel začne pracovať v jednom z Ernestových podnikov. Miguel ide k Chanicue a vyhráža sa jej, že jej ublíži, ak sa niečo stane Camile. Sara je veľmi udivená, čo sa mohlo stať, že to spôsobilo rozchod medzi Anou a Danielom. Isabel zistí, že Sara nelegálne podpláca členov zahraničnej vlády a Saru s touto záležitosťou konfrontuje. El Chino kontaktuje holohlavého Willyho, aby mu pomohol lokalizovať Analíu. Miguel prekvapí svoju matku, keď požiada Augustínu o povolenie navštíviť Camilu a neskôr si ju vziať za ženu. 

Obrázok 28/178: Štvrtok Kapitán Lares si robí starosti, lebo Analía zmizla bez stopy. Spoliehal sa na Cristobala, ktorý mu povedal, že Montanovi muži ju budú sledovať celou cestou na univerzitu. Povie Cristobalovi, aby bol v strehu a dával pozor na akýkoľvek pohyb, nech vyzerá akokoľvek bezvýznamne. Armando vynaloží všetku svoju snahu, aby našiel Anu, pretože jej chce pomôcť znovu nájsť svoju identitu a oznámi to Robertovi. Roberto sa obáva Armandovej obsesie. “El Chino”  uzatvorí dohodu s “El Pelónom” a žiada 15% za to, že zistí, kde sa Analía nachádza. Olga je veľmi nahnevá, keď sa dozvie, že Miguel si chce vziať Camilu. Armando nájde Anu v dolnej časti štvrte, ktorú obklopujú gangy. Analíu vyvedie Chanicua z miery; núti ju, aby bojovala za účelom znovuzískania pamäte.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Pravá tvár vášne

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Lady Lenka

(Lady Lenka, 15. 2. 2010 16:15)

Čawko nechceš byť SB? môj blog je www.tele-nove-ly.blog.cz Napíš na ten blog ĎAKUJEM!

Lady Lenka

(Lady Lenka, 15. 2. 2010 16:14)

Už teraz sa neviem dočkať!!

analia

(violka lakatosova , 5. 2. 2010 18:12)

anlia mam ta rada si super velmi dobre hras pra vu tvar vasne si pekna a dobre tancujes si superrrrrrrr herecka ahoj violka.