Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 111-114/178

19. 7. 2010

Obrázok Videli ste...

111/178:Pondelok Sara požiada Reneho, aby odstránil Rocca, pretože on je posledná osoba, ktorá by ich mohla prezradiť. Isabel vyhľadá Daniela, aby ho požiadala, nech dostane Adrianu z domu, lebo jej hrozí nebezpečenstvo od Carmen. Analia má neustále čudné sny. Marlene povie Camile, že je do nej zamilovaná. Cristobal príde ku Camile domov, snaží sa ju presvedčiť, ale ona ho odmieta. Ernesto požiada Yoyu, aby zavolala Isabele, lebo s ňou potrebuje urgentne hovoriť, ale tak, aby sa to nedozvedela Carmen. Daniel vyhľadá Analiu, ale uvidí ju s Rickym.

 

 

Obrázok 112/178:Utorok Na Rickyho je spáchaný atentát, pri ktorom je zranený. Daniel kryje Analiu. Daniel zakáže Analii, aby sa priblížila k Adriane a jej rodine. Daniel si je istý, že Analia je milenkou Rickyho Montanu. Rocco zavolá Sare a povie jej, že zlyhal a teraz ho prenasleduje polícia. Sara mu sľúbi pomoc tým, že mu poskytne jej súkromné lietadlo, aby odletel. Rene vystrelí na Rocca. El chino neverí Analii, čo povie aj Rickymu. Isabel požiada Ernesta o povolenie, aby mohla zaobchádzať s Carmen ako s mentálne zaostalým človekom. Daniel požiada Mauricia, aby sa držal v dostatočnej vzdalenosti od Any, pretože ona sa vrátila k Montanovi. Rene má záchvat paniky kvôli tomu, čo urobil. Isabel požiada Carmen, aby sa podrobila psychiatrickému vyšetreniu.

 

 

Obrázok 113/178:Streda Isabel povie Carmen, že vystupuje v Ernestovom mene ako jeho advokátka, pretože on sa chce s ňou rozviesť. Carmen jej odpovie, že v živote nebude súhlasiť s rozvodom. Analia požiada Rickyho, aby dovolil Camile zriecť sa Gata Verde, avšak on jej odpovie, že tak urobí, keď sa Analia opäť stane hviezdou nočného klubu. Analia povie Armandovi a Isabele, že sa začína rozpamätávať a preto išla do Montanovho apartmánu, aby si úplne oživila svoje spomienky. Kapitán Lares povie Danielovi, že Sara, hlavná Montanova komplicka, a ona vymysleli Marianinu smrť.

 

 

Obrázok 114/178:Štvrtok Isabel je prekvapená, keď jej Analia povie, že sa začína rozpamätávať na jej vzťah s Montanom. Armando povie, že teraz, keď je Analia doma, mohol by ju vyšetriť, aby zistil, čo sa s ňou deje. Margarita sa trápi, keď uvidí Carmen, ako sa zhovára sama so sebou, myslí si, že prichádza o rozum. Yoya povie pátrovi Benitovi, že Carmen sa zbláznila. Olga dostane výsledky vyšetrenia Chanicuy a dozvie sa, že otcom je Miguel. El chino a El gordo sa snažia presvedčiť Rickyho, aby nedôveroval Analii. Carmen sa pokúsi zadusiť Ernesta, ale uvidí Baku a začne kričať, až kým neprídu Camila s Miguelom.

 

 

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

Náhľad fotografií zo zložky Foto k telenovele

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.