Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 41-44/178

15. 3. 2010

Videli ste...Obrázok 41/178: Pondelok Kapitán Lares príde k Agustíne, aby ju oboznámil s faktom, že sa objavila Ana Lucia, čo Agustínu prekvapí. Ricky je zúfalý, lebo tučniak ho nemôže len tak ľahko dostať z väzenia. Tučniak povie Rickymu, že si myslí, že ho zradila Sara, aby ho obvinili z Analiinho únosu. Sara na firemnej oslave oznámi svoje zasnúbenie. Číňan sa pokúša uzmieriť s Camilou a Cristobalom. Camila povie Číňanovi, že rozmýšľa nad odchodom z El Gato Verde, on jej odpovie, že nie je na to správny moment, pretože môže upadnúť do podozrenia Rickyho Montanu a že sa jej môže čokoľvek stať. Daniel sa rozčúli, keď sa dozvie, čo urobila Sara na oslave.

 

 

Obrázok 42/178: Utorok Ricky požiada tučniaka, aby vybral z trezoru dôkazy, ktoré usvedčujú Analiu zo smrti Mariany Montielovej. Analia má stretnutie so správcami firmy a žiada ich vysvetliť chyby, ktoré našla v ich posudkoch. René porozpráva Sare, že Analia pracovala v El Gato Verde, Sara sa rozčúli, lebo si uvedomí, že Ricky Montana jej klamal, keď je povedal, že nepozná Analiu. Daniel najme Miguela ako pracovníka bezpečnostnej služby vo firme. Číňan si vezme na starosť administratívu v El Gato Verde. Ana pošle Danielovi posudok, z ktorého je jasné, že sa stratilo niekoľko miliónov dolárov. Daniel žiada Saru o vysvetlenie spomínaného posudku. Vyšetrovateľ pošle Sare niekoľko fotografií Isabely s otcom Benitom.

 

 

Obrázok 43/178: Streda Miguel sa pokúša urobiť dojem na Camilu tým, že na ňu míňa veľa peňazí. Armando ide navštíviť Rickyho do väzenia, aby mu povedal, že Analia nie je tá osoba, čo si myslí. Isabel sa vyhráža Sare, že pošle štátnej prokuratúre dôkazy, že zle riadi firmu. Miguel znovu žiada Camilu, aby sa stala jeho ženou, ale Camila ho odmietne. Cristobal sa vzdá polícii kvôli láske ku Camile. Sara najme zopár mužov, aby našli Isabeline dokumenty, čo otec Benito ukrýva vo svojom dome. Otca Benita napadnú muži, ktorých najala Sara. Mauricio privedie Analiu do bytu, aby jej pohrozil, nech nechá Daniela, či už po dobrom alebo po zlom.

 

 

Obrázok 44/178: Štvrtok Analia odmietne Mauriciovu ponuku. Kapitán Lares oznámi Analii, že lokalizoval jej rodinu. René privedie Vicky do baru El Gato Verde, aby získala Analinu fotku pre Saru. Chanicua, plná žiarlivosti, zapáli Miguelovi auto, aby sa ho zbavila. Daniel naďalej nástojí na Analiu, aby obnovili vzťah, ona však odmieta. Číňan požiada Cristobala, aby prenasledoval Vicky a Reného kvôli tomu, aby zistil, prečo sa vypytujú na Analiu. Daniel vyžaduje od Sary, aby sa pokúsila podplatiť Anu prostredníctvom Mauricia.

 

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Analía

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.