Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 17-20/178

1. 2. 2010

Obrázok Videli ste...

17/178: Pondelok  Sarita požiada Toleda, aby skoncoval s Rickym Montanom raz a navždy. Cristobal žiada kapitána Larisa, aby vyradil Camilu z organizácie, lebo si myslí, že Camila je vo vážnom nebezpečenstve. Olga zistí, že Camila je jedna z tanečníc z El Gato Verde. Analía žiada Armanda, aby jej vysvetlil, aký mala vzťah s tanečnicou z El Gato Verde. Armando vyčíta Robertovi, že dal na Analíine vrtochy; a to, že ju vzal do El Gato Verde, aby zistila, či si spomenie na niečo zo svojej minulosti. Camile nič iné neostáva, ako priznať Olge, pre koho pracuje. Ricky nájde Analíu. Sara predstiera, že dobíja Daniela a on nemá na výber, ako jej priznať, že je zaľúbený do Analíe.

Obrázok 18/178: Utorok  Sara zistí, že Daniel prestavuje svoju bývalú kanceláriu, aby ju dal svojej novej asistentke, čo ju rozčúli, keď sa to dozvie. Toledo vezme El Tuerta (jednookého muža) ako rukojemníka a žiada od neho, aby zabil Rickyho Montanu. Sarita povie Carmen, že musí za každú cenu zabrániť, aby sa Daniel a  Analia zasnúbili. Carmen vymyslí, že sa zmocní Adrianinho dedičstva, aby zabránila Danielovej svadbe s Analiou a povie Ernestovi o svojich plánoch. Carmen povie Isabele, že Ernesto má pomätenú myseľ, a preto im právnik musí vystaviť splnomocnenie, kde jej dá plnú moc na celý majetok a obchod. Ernesto má nehodu. Ricky sa priblíži k Analii v kníhkupectve, ale je zmätený, keď zistí, že ho nespoznáva. Ernesto je v nemocnici a jeho stav je veľmi vážny.

Obrázok 19/178: Streda  Ricky podozrieva jednookého muža, že na neho prichystal pascu a povie Chinovi o svojich podozreniach.Yoya upodozrieva Carmen, že spôsobila nehodu, s ktorou bol spájaný Ernesto. Jednooký muž sa chystá stretnúť s Rickym, aby spáchal vlastizradu, ale predtým, ako môže niečo spraviť, ho Cristobal zastrelí. Mauricio žiada Analiu, aby opustila Daniela, pretože už vie, kto Analía je - tanečnica z Klubu. Ricky sa rozhodne pomstiť Toledovi, za to, že nariadil na neho útok. Analia sa porozpráva s Danielom a rozhodne sa ukončiť ich vzťah, lebo verí, že je to tak najlepšie pre všetkých.

Obrázok 20/178: Štvrtok  Carmen urobí všetko možné preto, aby Analía vyzerala zle pred Mauriciom, aby ju tak isto opísal Danielovi a on by sa s ňou rozišiel. Daniel sa porozpráva s Analíou a navrhne jej, aby pokračovali vo vzťahu, prisľúbi jej, že nájdu riešenia na všetky rodinné problémy, ktoré by mohli mať. Ricky oznámi všetkým svojim mužom, že vylúčil Toleda a že teraz je kráľom on. Armando plánuje vziať Analíu do Európy, pretože je presvedčený, že je vo vážnom nebezpečenstve, ak ostane, a dôveruje Robertovi ohľadom všetkých informácií o jeho laboratóriu. Daniel a Analía si prisahajú večnú lásku a že budú navždy spolu, nech sa stane, čo sa stane. Ricky príde do Armandovho domu, aby našiel Analíu, vyhráža sa Robertovi a Armandovi. Ernestova operácia dopadne dobre; všetci veria, že sa rýchlo zotaví.

 

POZOR! Váš obľúbený seriál môžete sledovať už aj ONLINE pon-štv o 21:30 na webe! http://doma.markiza.sk/live-doma

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

Náhľad fotografií zo zložky Ernesto Andrade

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Admin

(Linda, 7. 3. 2010 20:14)

ale da sa to aj inak..hihi..mozemsi to kedykolvek pozriet.

odkaz Linde

(admin, 31. 1. 2010 20:38)

Linda, Analiu mozes sledovat online v čase vysielania o 21:30 ne webe. Odkaz máš uvedený vyššie (ak si si ešte nevšimla) :))))

Analia

(Linda, 31. 1. 2010 19:14)

ahoj..prosim vas neda sa to pozerat aj na internete,lebo ja nemam tv domu..prosim..niekde sa to neda??