Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 60-63/178

19. 4. 2010

ObrázokVideli ste...

60/178: Pondelok Ricky požiada Saru, aby ho navštívila vo väzení, aby jej dal dôkazy proti Analii. Chanicua sa pokúsi napadnúť Agustínu, ale Aguirre jej pomôže. Keď príde Camila domov, nájde tam Aguirreho, ale Agustína jej nepovie, že to je jej otec. Sara presvedčí Reneho, aby ju odprevadil do väzenia, kde ide navštíviť Rickyho, aby jej dal dôkazy proti Ane. Zotavený Cristobal ide navštíviť Camilu a stretne sa s Analiou. Armando ide do domu Chanicuy, ale nepodarí sa mu zistiť žiadnu informáciu o Analii. Sara nemôže predstierať netrpezlivosť, čo cíti, keď myslí na dôkazy o Analii, čo jej má dať Ricky.

 

 

Obrázok 61/178: Utorok Ricky vyčita Marlene, že mu nepovedala, že Camila bola Analiina sestra. Agustina je veľmi dojatá z Analiinej svadby. Isabel unesú pri východe z kancelárie. Carmen si robí veľké starosti, že Ernesto požiada Daniela a Anu, aby ostali bývať v dome, keď sa zoberú. Pátra Benita prepadnú. Ricky povie Sare, že to bola Analia, kto zabil Marianu Montielovú na jeho rozkaz. Analia sa stretne s Aguirrem na ulici a on sa jej prizná, že je jj otec. Aguirre požiada Analiu, aby mu pomohla znovu získať rodinu. Isabele sa podarí ujsť od svojho únoscu a zavolá políciu a oznámi im, čo sa stalo pátrovi Benitovi. Ricky odovzdá Sare dôkazy, čo má proti Analii.

 

 

Obrázok 62/178: Streda Camila sa vráti do klubu el Gato Verde a Marlene ju vrelo privíta. Cristobal sa dozvie, že Miguel požiadal Camilu o ruku a ona to prijme. Isabele sa podarí porozprávať s Tučniakom a presvedčí ho, aby podpísal obchodné zmluvy. Isabel stiahne obžalobu proti Montanovi. Carmen ide, kam Dionisia, keďže chce vedieť o Danielovom a Aninom manželstve. Sara premýšľa, ako využije Analiine fotky, čo jej dal Ricky.

 

 

Obrázok 63/178: Štvrtok Miguel hľadá Chanicuu a povie jej, že sa ide oženiť s Camilou. Yoya povie Olge, že Mariana nie je dcérou Carmen, ale že ona ju kúpila a nikdy nepovedala pravdu Ernestovi. Margarita odovzdá Carmen kartičku od Analie, čo našla vo vrecku Danielovho saka. Sara odovzdá fotky Carmen, na ktorých Analia ohrozuje Marianu. Ricky vyjde z väzenia a nehodlá rešpektovať dohodu, ktorú spravil Tučniak s Analiou.

 

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Analía

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

pre Lenku

(Hanka, 17. 4. 2010 11:14)

Ja pozeravam pravidelne,takze mi nevadi ked sa tam nic neudeje...Uz nech je ta svadba..Potom to bude zaujimavejsie:D

reakcia

(Lenka, 15. 4. 2010 23:01)

no, nic moc. nebudem pozerat. dik za obsah.