Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 68-71/178

3. 5. 2010

Obrázok Videli ste...

68/178: Pondelok Vicky dá Analii kópiu faktúr, ktoré hľadala, a povie jej, že boli v Sarinom počítači uložené pod iným názvom súboru. Antonia má vo väzení záchvat. Vicky pri rozhovore s Analiou povie, že Sara je členkou skupiny Rickyho Montanu a že získa ich dôkazy o obchodovaní. Analia vyhľadá Isabel a povie jej všetko, čo jej Vicky porozprávala o Sare a Montanovi. Ricky zamýšľa podrobiť Cristobala skúške. Cristobala zatknú a odvedú na výsluch.

 

 

Obrázok 69/178: Utorok Miguel vyčíta Chanicue, že ho prenasleduje. Vicky sa ponúkne, že odhalí Saru a urobí všetko, aby získala súbory, ktoré ju usvedčujú. Cristobala odvedú Montanovi muži do simulačnej miestnosti, aby ho vypočúvali a mučili. Isabel požiada Anu, aby sa porozprávala s Armandom, aby zistila, či vie, o čom sú Montanove vyjednávania. Vicky sa podarí vojsť do Sariných súborov, ale Sara ju pristihne a rozbije počítač. Cristobalovi sa podarí utiecť z rúk Montanových mužov a zistí, že sú to Rickyho muži. Ana navštívi Vicky, ktorá jej rozpovie, že Sara zbadala, že sa jej prehrabuje v počítači.

 

 

Obrázok 70/178: Streda Cristobal príde zdrogovaný do klubu El Gato Verde so zámerom zabiť Montanu, ale Číňan mu povie, že to bola skúška, aby mohol vstúpiť do Montanovej organizácie. Chanicua povie Miguelovi, že s ním čaká dieťa. Číňan povie Cristobalovi, že Analia vie všetko o ich organizácii. Cristobal požiada Camilu, že sa musia porozprávať s Analiou, aby skončili s tým prípadom. Montana sa veľmi nahnevá, pretože musia pozastaviť operáciu. Carmen nalieha na detektíva Braunda, aby zatkli Anu. Sara sa nahnevá a povie Carmen, že musia zastaviť manželstvo. Daňový úrad dá príkaz na zatknutie Any. Ricky pošle Číňana, aby zabránil svadbe.

Obrázok 71/178: Štvrtok Mandela povie inšpektorovi Braundovi, že má isté pochybnosti o Analinom zatknutí v deň jej svadby, myslí si, že sa voči nej dopúšťajú nespravodlivosti. Yoya hovorí pátrovi Benitovi, že ľutuje, že bola Carmeninou komplickou, a ako nápravu za svoje činy hodlá povedať Olge celú pravdu o Mariane. V kostole je Daniel nervózny, lebo Analia už veľmi mešká. Carmen príde do nemocnice, kde je Antonia, aby ju ona sama zneškodnila. Sara príde do kostola, aby zabránila svadbe. Isabel si všimne Sarinu prítomnosť v kostole a snaží sa zistiť, čo má v úmysle. Sare sa podarí prekaziť svadbu. Páter Benito pomôže Danielovi a Analii opustiť kostol. Medzitým sa Sara s Isabelou v kostole pobijú. Daniela a Anu prenasledujú Montanovi ľudia aj policía.

 

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Pravá tvár vášne

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

dnes

(Lenka, 6. 5. 2010 22:00)

dnes to bolo dobre na to som cakala.

svadba

(Hanka, 5. 5. 2010 21:43)

Ta svadba je krasna len skoda ze ju potom Daniel bude nenavidiet:(((