Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 92-95/178

14. 6. 2010

Videli ste...

Obrázok 92/178:Pondelok Carmen navštívi Rogeliu vo väzení, aby sa uistila, či splnila úlohu. Olga požiada Miguela, aby si urobil testy DNA, aby sa uistil, že deti, ktoré čaká Chanicua, nie sú jeho, čo on odmieta. Carmen príde k Dionisii a veľmi znervóznie, keď uvidí Baca. Dionisia povie Camren, že vie, že to bola ona, kto nariadil zabiť Antoniu. Isabel si robí veľké starosti, že nevie nič o Ane; povie Armandovi, že treba jednať rýchlo, aby sa dokázala Anina nevinnosť kvôli Sarinim plánom. Sara je šťastná, pretože si myslí, že s Danielom dosiahla, čo chcela.

 

 

93/178:Utorok Vicky využije, že je sama v Miguelovej kancelárii a prehľadá Sarine súbory. Keď Carmen hľadá Baku, nájde diár so správou o jeho smrti. Z domu vyjde vystrašená, avšak predtým ešte založí Obrázok požiar v dome Dionisie. Montana príde do reštaurácie,  kde nájde Daniela a Saru na večeri. Ricky vyprovokuje Daniela a strhne sa medzi nimi bitka pred celou reštauráciou. Camila povie Cristobalovi o manželstve s Miguelom, ten prijme správu veľmi zle. Ricky sa vyhráža Danielovi smrťou. Miguel sa vyhráža Chanicue a núti ju, aby povedala Olge, že deti ktoré čaká, nie sú jeho. Analia uvidí Daniela so Sarou, čo jej nepadne dobre.

 

 

94/178:Streda Sara robí všetko pre to, aby získala Daniela - navrhne mu odcestovať preč, aby sa na všetko zabudlo. Chanicua povie Olge, že deti, ktoré čaká, nie sú Miguelove, ale Olga jej neverí a vie, že Miguel sa jej vyhrážal. Mauricio povie Isabele, že je veľmi sklamaný z Daniela, keď ho znova uvidel so Sarou, že Daniel nikdy nemiloval Marianu a že on je pripravený pomôcť Analii. Camila si nedobrovoľne vypočuje, že Chanicua čaká od Miguela deti. Sara plánuje odcestovať s Danielom na niekoľko dní mimo mesta a firmu nechať na starosť Mauriciovi. Analia sa cíti veľmi deprimovaná, keď sa dozvie, že Daniel sa vráti k Sare.

 

 

Obrázok 95/178:Štvrtok Detektív Brahon zobudí Analiu uprostred noci kvôli výcviku v tábore. Kapitán Lares a poručík Mandela sa mu snažia povedať, že je k Analii veľmi tvrdý, avšak on im tvrdí, že to robí preto, lebo Montana je veľmi nebezpečný a nechce, aby Analia zomrela. Miguel vyhľadá Camilu, lebo má pre ňu prekvapenie k medovému týždňu, ale Camila s ním nemôže byť. Spýta sa ho, či je to pravda, že Chanicua s ním čaká deti. Analia vo výcvikovom tábore padne do pasce.

 

 

viac na www.tvdoma.sk

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Ricky Montana

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Carmen

(Martina, 15. 6. 2010 18:00)

Preco sa Carmen neskor zblazni??????Kvoli comu???

Analia

(Hanka, 14. 6. 2010 22:25)

Chudatko Analia na tom vycviku :(