Choď na obsah Choď na menu
 


Epizódy - časti 131-134/178

23. 8. 2010

Obrázok Videli ste...

131/178:Pondelok Sara sa porozpráva s Danielom a navrhne mu, aby založili spoločnosť s Rickym Montanom a zarobili tak veľké peniaze. Robertovi čoraz viac chýbajú Armandove experimenty. Daniel sa ide porozprávať s Ernestom, aby ho presvedčil  o spôsobe vedení firmy, avšak ten mu povie, že je z neho veľmi sklamaný kvôli tomu, čo urobili Mariane a Sare. Ernesto ostane nemilo prekvapený, keď si vypočuje  priznanie Carmen; polícii povie, že im nemôže pomôcť, lebo nemá žiadne dôkazy proti Carmen, Ricky rozmýšľa, že oslobodí Analiu a vezme ju na pláž. Daniel vyhľadá Isabelu a zamýšľa jej odhaliť pravdu o tom, čo robí.

 

132/178:Utorok Daniel všetko rozpovie Isabele a ona  mu povie, že Mariana je nažive a nech sa porozpráva s Robertom, aby ho vyviedol  z pochybností. Analia opäť ochorie a Mauricio jej povie, že ju odvezie do nemocnice, ale ona mu to nedovolí. Ricky navrhne Analii-Mariane manželstvo, ona jeho ponuku prijme, lebo jej sľubuje, že chce zmeniť svoj život. Ricky požiada el China a Cristobala, aby ho zaviedli k Agustine domov. Miguel navštívi Chanicuu v nemocnici a nariadi, aby ju Obrázok liečili tí najlepší lekári nemocnice. Olga navštívi Carmen v policajnej vyšetrovačke a konfrontuje ju. Mauricio nechá Agustínu doma, kde sa stretne s Analiou-Marianou.

 

 

133/178:Streda Camila omdlie, keď uvidí dve Analie. Roberto vysvetlí Danielovi všetko, čo sa stalo s Marianou,a ten sa cíti veľmi vinný za všetko, čo proti nej spravil. Analia a Analia-Mariana si porozprávajú, čo všetko sa im prihodilo v ich životoch, Cristobal ich zadrží, lebo Analia sa ide vrátiť k Rickymu a Marianu mienia ukryť, pokým nenastane operácia. Gordo sa poháda s Analiou. Mariana zavolá Isabele a povie jej všetko, čo sa stalo. Sara upozorní Rickyho, že ak ho zradí, prestane počúvať jeho príkazy, ako viesť biznis, pretože si myslí, že Ricky a Analia sú spolu proti nej sprisahaní, aby jej vzali firmu.

 

Obrázok 134/178:Štvrtok Ricky je zarazený, čo mu povie Sara a myslí si, že polícia má Analiinu dvojníčku a tak ich chcú dostať do pasce. Ricky nariadi strážiť Cristobala a dá znova priviesť Analiu bez toho, aby sa to Cristobal dozvedel. Analia-Mariana ide k Montielovcom domov, kde jej Margarita povie všetko, čo sa stalo, potom ide navštíviť Olgu. Cristobal sa dozvie, že Mariana utiekla z Analiinej izby. Lares sa vydá hľadať Armanda, aby mu vytkol Analiin únos, dozvie sa, že je veľmi chorá a potrebuje Armandovu liečbu. Ricky sa porozpráva so Sarou a povie jej, že on bol s Analiou mimo mesta.

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Pravá tvár vášne

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

roxy

( ???, 20. 8. 2010 17:57)

vyčkaj si nato a uviííš sama

???

(roxy, 20. 8. 2010 17:02)

neviete mi pvedat ci to armando analiu naklonuje abo co?? som pozerala na nete a tam ich bdue mat asi 17 abo tak....nechapem...ak niekto to uz videl po spanielsky abo odnekial vie tak by mi to mohol vysvetlit :) dikes kraaasne....a NEIGNOROVAT....THANX